Moda

İspanya Kraliçesi Letizia neden bahar modasının en büyük ilham kaynağı?

İspanya Kraliçesi Letizia neden bahar modasının en büyük ilham kaynağı?

İspanya Kraliçesi Letizia bahar pembesiyle

Carlos Alvarez/Getty Images

Yaşasın! Bahar geldi, yani kalın kışlık kabanlara veda etme ve yüksek etekleri ve eğlenceli çiçek desenlerini kucaklama zamanı. İster çiçek açan bir bahçede geziniyor, ister zarif bir akşam partisine katılıyor olun, sıcaklık yükseldikçe, bir gardırop makyajı şarttır.

Bahar modası ilhamı mı arıyorsunuz? Ülkenin daha ılıman havası sayesinde, neşeli renk bloklu takım elbiseleri, canlı takım elbiseleri ve sevimli retro baskılarıyla şimdiden moda dünyasına liderlik eden inanılmaz derecede şık İspanya Kraliçesi Letizia’dan başkasına bakmayın. Bu haftanın başlarında, 50 yaşındaki eski gazeteci, popüler Boss markasına ait mercan rengi bir bluz ve deri etek takımı içinde yürüyen bir tropik çiçeğe benziyordu. Kraliçe Letizia, parlak renkleri hafif nötrlerle dengeleme yeteneğini gösterdi ve görünümünü bir çift ağırbaşlı Carolina Herrera pompayla tamamladı.

Hem Boss hem de Herrera, pek çok kraliyet mensubu gibi, geri dönmeye devam ettiği etiketlere sahip olan İspanyol Kraliçesinin zımbalarıdır (bkz: Alexander McQueen’deki Galler Prensesi). Ancak birçok Avrupalı ​​akranının aksine, Letizia aynı sıklıkta ana caddede tepeden tırnağa vurur. Bunu yaptığında, neredeyse her zaman ya Zara ya da Massimo Dutti oluyor – ikisi de İspanyol moda devi Inditex’e ait.

Kraliçe Letizia, uzun boylu, esmer ve yakışıklı kocası Kral VI. İspanya – Kral Charles III’ün taç giyme töreninde. bağlanır. Kıyafet yönetmeliği henüz açıklanmadı, ancak Letizia şüphesiz Westminster Abbey topluluğunda öne çıkacak. O zamana kadar, moda merakınızın çılgına dönmesine izin verin ve sezonun şimdiye kadarki en iyi bahar moda görünümlerini keşfetmek için okumaya devam edin.

Kalabalığın bir parçası olun: dergi kapınıza gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Ruth Wilson yönetiyor! Tatler, kırmızı halının ekim ayı kapağı yıldızı kraliçesini taçlandırdı