Oyun Haberleri

Splatoon 3 Oyuncularının Kaçırılan İfadeleri ve Katalog Teçhizatını Almak İçin Yeni Bir Yolu Var

page 5 of the splatoon 3 fresh season catalog, edited to not include text

için artık bir yol var Takım 3 oyuncular geçmiş kataloglardan ifadeler ve diğer kozmetik öğeler alabilirler. İle Takım 3 şimdi üçüncü sezonunda, oyuncuların kilidini açabileceği çok çeşitli teçhizat, unvanlar ve diğer kozmetikler var.


Katalog Takım 3 gibi diğer çok oyunculu oyunlarda görülen savaş geçişlerine benzer şekilde işlev gören bir oyun içi öğedir. Fortnite Ve Apex Efsaneleri. Her biri yaklaşık üç ay süren oyunun sezonları, oyuncuların seviye atlayarak ödüller kazanmalarını sağlayan kendi kataloglarıyla birlikte gelir. Başlatılan yeni silahlar ve haritalar ile Takım 3Yeni Sezon’da oyuncular artık en yeni kataloğa erişebilir. Bununla birlikte, birçok kişi, özellikle yeni oyuncular için önemli olan önceki kataloglardan kaçırdıkları ödülleri nasıl alabileceklerini merak etti.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Splatoon 3 Görüntü Karşılaştırmaları Inkopolis’in Nasıl Değiştiğini Gösteriyor

Hayranlar sonunda bu sorunun cevabını en yenisiyle aldı Takım 3 güncelleme. Nintendo’nun web sitesindeki bir sayfa, ifadeler ve başlıklar gibi eski kozmetik katalog öğelerinin, Shell-Out Machine aracılığıyla ödül olarak geri döneceğini belirtiyor. Takım 3. Shell-Out Machine, çok oyunculu lobide mevcuttur ve oyuncuların rastgele bir ödül karşılığında nakit harcamasına olanak tanır. Oyuncular makinede günde bir kez 5000 Cash’e indirimli oyun alabilirler ve sonraki her satın alma aynı gün içinde 30.000 Cash’e mal olur.

splatoon-3-lobby-shell-out-makinesi

Çevrimiçi oyunun eklenmesi gibi diğer yeni Yeni Sezon içeriğinin aksine Takım 3 Tableturf Battle, katalogdaki bu değişiklik Nintendo tarafından resmi Kuzey Amerika’da tanıtılmadı müfreze Twitter hesabı. üzerinde bir hayran müfreze Sappie297 adlı alt dizin, Shell-Out Machine aracılığıyla önceki katalogdan bir ifadenin kilidini açtıklarında bu değişikliği keşfetti. Diğer hayranlar gönderilerine heyecanla, kaçırdıkları öğeleri alma şansına sahip olacaklarını söyleyerek yanıt verdiler, ancak önceki tüm ödüllerin mevcut olup olmayacağına dair şüpheler vardı.

Sisteme aşağıdaki gibi oyunlar öncülük ettiğinden beri, savaş geçişleri çevrimiçi çok oyunculu oyunların temeli olmuştur. Fortnite, ancak oyuncular arasında tartışmalı olmaya devam ettiler. Örneğin, 3. Sezon savaş geçişi Aşırı İzleme 2 son zamanlarda, ödülleri sunma şeklinin aldatıcı olduğunu düşünen hayranlar tarafından eleştirildi. Kataloğun dahil edilmesi Takım 3 özellikle yeterince hızlı seviye atlayamayan oyuncuların potansiyel olarak ödülleri kaçıracağı anlamına geldiği için biraz tartışmalı bir konu olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, bu hayranlar, daha önce kaçırdıkları öğeleri kazanmanın hala yollarına sahip olacağından ve gelecekteki oyuncuların önceki kozmetik öğelerin keyfini çıkarabileceklerinden emin olacaklarından emin olabilirler.

Takım 3 Nintendo Switch’te mevcuttur.

DAHA FAZLA: Splatoon 3’ün Tableturf Savaşları, Katalog Sisteminden Tuhaf Bir Eksikliktir

Kaynak: Nintendo, Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bobby Kotick'in yapay zeka yorumları, geniş dilli altına hücum modelinin ardındaki düşüncesizliği mükemmel bir şekilde özetliyor.