Oyun Haberleri

Bu çılgın beş dolarlık mikro nişancı, sürpriz bir ücretsiz içerik güncellemesi aldı

Chop Goblins gameplay of greek columns under sunset sky over pool of water

Dusk’ın yaratıcısı David Szymanski geçen yıl biri film olmak üzere iki harika mikro oyun çıkarmakla meşguldü. (yeni sekmede açılır). Diğer, daha yeni proje, Chop Goblins (yeni sekmede açılır)Iron Lung’dan çok daha eğlenceli ve tasasız bir olay ve yarım saatlik FPS yeni seviyeler ve özelliklerle güncellendi (yeni sekmede açılır).

En büyük ekleme, Szymanski’nin “beş seviyenin günün saatlerine, düşman doğuşlarına, silah ilerlemesine ve daha fazlasına göre ayarlamalar içeren yeniden düzenlenmiş versiyonları” olarak tanımladığı “remix seviyeleri”dir. Bunu, bu haritalardan suyu sıkmanın ekstra bir yolu olarak görüyorum⁠—gerçek bir gerileme gibi hissettiriyor, Capcom’un bir oyunu bir kez veya bir Chop Goblins “Usta Görevi” yendikten sonra kilidi açacağı bir şey. Tekrar oynanabilirliğini artırmak, aynı zamanda oyunun bir hızlı koşu ve puanlı saldırı hedefi olarak çekiciliğini güçlendirmeye yardımcı olur.

1.3 Yaması ayrıca, YouTube’da Counter-Strike 1.6 killstreak videoları yapan tüm adamlar gibi, yalnızca seviyeleri değiştirmekle kalmayıp aynı zamanda silahınızı ekranın sol tarafına koyan yaratıcı bir şekilde “Nilbog Modu” adlı bir ayna modu ekler. (yeni sekmede açılır)-hepsi solak mıydı, yoksa görünüşlerini mi beğendiler?

Bunların hepsi ücretsiz, ancak fazladan bir dolar karşılığında Chop Goblins’in artık bir “Merak Dolabı” da var (yeni sekmede açılır)“Chop Goblins duvar kağıtları, avatarları, memlerinden oluşan bir koleksiyon” içeren DLC Kino Fabino (yeni sekmede açılır)) ve daha fazlası!” Chop Goblins, Iron Lung’dan yaklaşık %70 daha az stresli olmasına rağmen FPS’nin harika bir küçük oyunu ve bu şekilde desteklenmeye devam ettiğini görmek harika.

GWA Straight Outta Goblin'i gösteren NWA Straight Outta Compton'ın Chop Goblins parodisi

(İmaj kredisi: David Szymanski)


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Endişelenme, Atlus 13 yıllık oyununu yayınladığın için seni cezalandırmayacak