Moda

Jenna Ortega, 2023 Altın Küre’de sırf pililer ve yakalarla bol dökümlü

Jenna Ortega, 2023 Altın Küre'de sırf pililer ve yakalarla bol dökümlü

Jenna Ortega, Altın Küre’de tam bir Çarşamba Addams 180’i aldı ve feminen pileleri, gösterişli yakaları ve basamaklı kolları olan transparan çıplak bir elbiseyi seçti. 20 yaşındaki, kırmızı halıda yeni kesilmiş bakır renkli bir bob ve mürekkep siyahı kedi gözü makyajını ve Tiffany gümüş ve elmas kolyelerle dolu boynunu mükemmel bir şekilde çerçeveleyen bir perde perçemi ile giriş yaptı.

Komedi veya Müzikal Dizilerde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterilen Ortega, Beverly Hills’deki Beverly Hilton Oteli’nde Gucci’ye geldi. İlk Altın Küre adaylığına ek olarak, Çarşamba ve Çığlık Star, bu akşamki programda Jennifer Coolidge, Ana de Armas, Salma Hayek, Jennifer Hudson ve diğer oyuncularla birlikte yer alacak.

Jenna Ortega, 10 Ocak 2023’te Beverly Hills’deki Beverly Hilton Oteli’nde düzenlenen 80. Altın Küre Ödülleri’nde.Todd Williamson/NBC/Getty Images

Globes’tan önce Ortega, karakterinin Gotik Akademisi estetiğini birçok kez somutlaştırdı, hatta Nevermore Academy onaylı oxford yakalı, manşetli ve büyük boy siyah kravatlı siyah Dolce & Gabbana maksi elbiseli kurt kesimli bir bob’u piyasaya sürdü. Bununla birlikte, Çarşamba günkü görünümün katıksız doğası, büyük olasılıkla Garip Müdür Weems (RIP) kıyafet kuralı ihlalini hak edecektir.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Florence Pugh, Vanity Fair'in Oscar partisinde sütyeninin üzerine kocaman pembe bir ceket giydi.
İlgili yazılar
Moda

Florence Pugh, Vanity Fair'in Oscar partisinde sütyeninin üzerine kocaman pembe bir ceket giydi.

Moda

Hunter Schafer, Vanity Fair Oscar Partisi'nde tüylü tek bir bluz giymişti.

Moda

Tüm kızlar Disney kötü adamları gibi giyinir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir