Moda

Kate Middleton, en sevdiği McQueen ceketini kalın halka küpelerle güncelledi.

Kate Middleton, en sevdiği McQueen ceketini kalın halka küpelerle güncelledi.

Kate Middleton bir kıyafet tekrarlayan suçlu – ve biz onu bunun için seviyoruz. Galler Prensesi, 21 Mart’ta tanıdık bir beyaz ceketle erken çocukluk gelişimini teşvik etmekle görevli bir görev gücüyle buluşmak için yola çıktı. Alexander McQueen’in krem ​​renkli parçası, Mart 2022’de Jamaika’daki bir etkinlikte ve yine Ağustos 2022’de Prens William ile birlikte İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları görünümünde görülen prensesin favorisi.

WPA Havuzu/Getty Images
WPA Havuzu/Getty Images

Middleton’ın orta boy halka küpeleri, takımının en önemli parçasıydı ve kalın stili, her zamanki taç mücevherlerinden farklıydı. Son zamanlarda takı açısından karıştırıyor: Middleton, 2023 İngiliz Akademi Film Ödülleri’nde sallanan beyaz bir elbiseyi 24 dolarlık Zara küpelerle eşleştirerek cesur bir hamle yaptı – kraliyet ailesi tıpkı bizim gibi!

okumaya devam et

Kate Middleton, İngiltere’nin Anneler Günü’nü kutlamak için George, Charlotte ve Louis ile görülmemiş fotoğrafları paylaşıyor

Galler Prensesi hala Team Skinny Jeans’tir.

Kate Middleton, Prens George, Prenses Charlotte, Prens Louis

Kate Middleton, Erken Çocukluk için ilk İş Görev Gücü’nde konuştu. Görev gücü, erken gelişim yıllarında çocukların yaşamlarını şekillendiren girişimlere odaklanacaktır. Middleton, “sağlıklı topluluklar oluşturmanın önemini vurguladı. [children] büyüyebilir. Çünkü çocuklarımızın sağlıklı gelişimi sağlıklı yetişkinlere bağlıdır. Dolayısıyla hepimizin oynayacağı bir rol var.”

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Artık resmileşti, moda duvaklar geri döndü
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor

Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Moda

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir