Oyun Haberleri

En sevdiğimiz erken erişim nişancı oyunlarından biri, şimdiye kadarki en tüyler ürpertici bölümünün yayınlanmasıyla bitiş çizgisine yaklaşıyor

En sevdiğimiz erken erişim nişancı oyunlarından biri, şimdiye kadarki en tüyler ürpertici bölümünün yayınlanmasıyla bitiş çizgisine yaklaşıyor

Yeni Blood Shooter Ultrakill heyecan verici bir tatil güncellemesi yayınladı. Yüksek uçan Doom Eternal karakter aksiyon riff’i, üçüncü ve son perdesinin ilk bölümünü başlattı: Katman 7, Şiddet.

Boomer nişancı rönesansı her geçen gün ilerlemeye devam ederken bile Ultrakill benzersiz bir FPS⁠ olmaya devam ediyor. Benim parama göre, geliştirici Hakita’nın yaratımını gerçekten diğerlerinden ayıran şey, akrobatik aksiyon ile bazı gerçekten çarpıcı seviyelerin ve şakalara, gizli aşamalara ve gizli seviyelere yönelik anarşik bir duyarlılığın birleşimidir.

Önceki performanslarından en sevdiğim sahne, Layer 5: Wrath’taki görkemli bir yolcu gemisi. Seviye, ilk önce geminin sağ tarafı yukarı doğru gittiğini görüyor; ikinci yarıda, geniş, cehennem gibi bir okyanusa batarken baş aşağı gemiyi keşfetmenizi gerektiren bir eğri top var.

Bu nakavt seviyeleri geleneği yeni katmanda canlı ve iyi görünüyor. Şiddet, geniş, kemik beyazı Helenistik tapınaklardan oluşan bir düzlemde geçiyor; NieR Automata’nın tuhaf kısımlarında yer alan o ıssız beyaz şehirlere benziyor. Katmanın daha sonraki kısımlarında gördüklerim, bu konsepti daha da gerçeküstü, rahatsız edici yerlere sürüklüyor gibi görünüyor ve bunu kendim kontrol etmek için sabırsızlanıyorum.

Ultrakill’in üçüncü ve son perdesinde yayınlanacak iki katmanı kaldı: Dolandırıcılık ve İhanet. Ultrakill’in tam sürümü için henüz bir tarihimiz yok, ancak şu ana kadarki gelişme hızı göz önüne alındığında, Shooter’ın 1.0 sürümünün yıl sonuna kadar piyasaya sürüleceğini görebiliriz. Şu anda Steam Kış İndirimi kapsamında Ultrakill’i %25 indirimle erken erişimde alabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Double Fine, Psychonauts 2 İçin Yapım Belgeselini Yayınladı