Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Şu Anda Steam’de En Çok Satan Oyun ve Henüz Çıkmadı

hogwarts legacy wand shop

Hogwarts Mirası oyun daha bir ay çıkmamasına rağmen şu anda Steam’de en çok satan oyun. Beklenti yüksek oldu Hogwarts Mirası 2020’de ilk kez ortaya çıktığından beri birçok Harry Potter hayranlar, açık dünya aksiyon RPG’sini kendileri oynamak için gün sayıyor.


Ne zaman Hogwarts Mirası İlk olarak duyurulan oyunun 2021 yılında bir noktada çıkması bekleniyordu. Hogwarts Mirası çıkış tarihi birkaç kez ertelendi ve nihayetinde 10 Şubat 2023’e geri çekildi. Hogwarts Mirası PS4 ve Xbox One sürümleri 4 Nisan’a ertelendi ve Switch sürümü 25 Temmuz’a kadar çıkmayacak. Oyunu PC, PS5 veya Xbox Series X’te oynamayı planlayanlar yine de sabırsızlıkla bekleyebilirler. 10 Şubat çıkış tarihi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Hogwarts Legacy Oynanışı, Accio’nun Nasıl Kullanılacağını Gösteriyor

Hogwarts Mirası ön sipariş verileri, oyunun önümüzdeki ay çıktığında kesinlikle büyük bir çıkış yapacağını kanıtlıyor. Daha dün, Hogwarts Mirası Steam en çok satanlar listesinde ikinci sıraya tırmandı, ancak şimdi en üst sırayı aldı. Hogwarts Mirası satın almalar, oynaması ücretsiz oyunların indirmelerinden bile daha fazla, bu da oyunun lansmanının önümüzdeki ay ne kadar büyük olacağının ciddi bir kanıtı.


OKU  South Park: Snow Day'in çıkış tarihi ve konuşan tuvalet kağıdı tutuculu 220 dolarlık özel sürümü geliyor
en çok satan steam oyunları

Anlaşılan Hogwarts Mirasıön sipariş satışları diğer birçok AAA oyundan bile daha güçlü, ancak bu şaşırtıcı değil. Bunun ötesinde Harry Potter tüm zamanların en büyük medya franchise’larından biridir, hayranlarına belirli sürümleri için ön sipariş vermeleri için iyi bir neden verilmiştir. Hogwarts Mirası. Spesifik olarak, Hogwarts Mirası Digital Deluxe ve Collector’s Editions, birçok hayranı ön sipariş vermeye başarıyla ikna etti.

Ön sipariş verenler Hogwarts Mirası Digital Deluxe veya Collector’s Edition, merakla beklenen açık dünyayı oynayabilir Harry Potter Maç üç gün önceden. bu yüzden Hogwarts Mirası çıkış tarihi resmi olarak hala 10 Şubat, oyunun bu sürümlerini ön sipariş verenler bunun yerine 7 Şubat’ta oynayabilirler. İnsan ne kadar uzun olduğunu düşündüğünde Harry Potter hayranlar böyle bir oyun bekliyor Hogwarts Mirasıpek çok kişinin oyunu resmi çıkış tarihinden önce oynamak için biraz fazladan ödeme yapmaya ve risk almaya istekli olması hiç de şaşırtıcı değil.

Oyun açık bir şekilde büyük bir satış başarısı elde edecek olsa da, çevredeki tartışmalarda hiç eksiklik olmadı. Hogwarts Mirası. Aslında, bazı hayranlar onu arayacak kadar ileri gittiler. Hogwarts Mirası tepki olarak boykot Harry Potter yazar JK Rowling’in transfobik yorumları. Bu tür çabaların nihayetinde nasıl etkileneceği görülecektir. Hogwarts Mirasısatışları, ancak şu an itibariyle oyunun 2023’ün en çok satan oyunu olma potansiyeli var gibi görünüyor.

Hogwarts Mirası PC, PS5 ve Xbox Series X için 10 Şubat’ta, PS4 ve Xbox One sürümleri 4 Nisan’da, Switch sürümü ise 25 Temmuz’da çıkıyor.

DAHA: Hogwarts Legacy Switch Sürümü, Çıkış Tarihi İle Büyük Bir Pazarlama Fırsatını Kaçırıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.