Moda

Jennifer Aniston, bu cimri Chanel bikiniyi bir dergi kapağında giydi.

Jennifer Aniston, bu cimri Chanel bikiniyi bir dergi kapağında giydi.

Jennifer Aniston bukleler‘in Aralık 2022 kapak yıldızı ve kapak fotoğrafı için 53 yaşındaki oyuncu, adı ve soyadı ile başlayan biri sayesinde tanıdık gelebilecek ufacık minik bir Chanel bikini giydi. K

Çift bikini üstü ile yuvarlak Chanel bikini üstüC Daha önce Kim Kardashian tarafından giyildiği ve ünlü olduğu için iki göğsü de kaplayan logo halka halkalar. Ekim 2018’de Kardashian, Instagram hesabında Chanel Spring 1996 mikro bikini üstü giydiği yüzü olmayan bir NSFW özçekimini paylaştı ve fotoğrafa “Chanel vintage, hadi spesifik olalım lütfen” başlığını attı.

Aniston, eşleşen Chanel bikini altını giymedi, bunun yerine bir Saint Laurent etekle eşleştirilmiş bir Gucci İlkbahar 1997 G-string’i tercih etti.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Chanel’in ikonik ve gösterişli mikro bikinisi ilk olarak Karl Lagerfeld’in Chanel 1996 defilesinde Stella Tenant tarafından modellendi. Kıyafet kıskançlığı var mı? Los Angeles’ta yaşıyorsanız, ünlü bikiniyi birkaç günlüğüne ödünç alabilir ve Kardashian ve Aniston’ı istediğiniz gibi cosplay yapabilirsiniz.

hangisinde bukleler Kapak hikayesinde Aniston, sosyal medya ile ilişkisini detaylandırdı. “Bu benim için işkence,” dedi çıkışa. “Bu elbette bir mesele değil.”

“Bu sosyal medya yönü olmadan, genç olmak, 20’li yaşlarımızda büyümeyi deneyimlediğimiz için gerçekten mutluyum” diye ekledi. “Bak, internet, büyük niyet ha? İnsanlar sosyal, sosyal ağ bağlayın. Genç kızların kendilerini nasıl düşündüklerine, kıyasladıklarına ve kendilerinden ümitsizliğe kapılmalarına kadar gider. 20’li, 30’lu yaşlarımda ve hatta 40’lı yaşlarımda olduğumdan daha iyi hissediyorum. Kendimize kötü şeyler söylemeyi bırakmamız gerekiyordu.” Amin.


OKU  Jennifer Aniston, transparan bir Versace mini elbise için kilosunu düşürdü.
İlgili yazılar
Moda

Jennifer Aniston, transparan bir Versace mini elbise için kilosunu düşürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir