Oyun Haberleri

Ben İsa Mesihim Oyunu Suyu Şaraba Dönüştürmenizi ve Son Akşam Yemeğine Katılmanızı Sağlıyor

speaking to god in i am jesus christ

Yaklaşan birinci şahıs macera oyunu için yeni bir fragman yayınlandı. Ben İsa Mesih’im suyu şaraba dönüştürmeyi ve Son Akşam Yemeği’ne katılmayı sergiliyor. geliştirme Ben İsa Mesih’im PC oyunu, konusu nedeniyle son birkaç yılda bazı tartışmalara yol açtı. Yine de geliştirici SimulaM, projeye olan bağlılığında kararlı kaldı ve için yeni fragman Ben İsa’yım artık gerçek Mesih oyununun gerçekte nasıl görüneceğini yakalıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Ben İsa Mesih’im ilk olarak 2019’un başlarında sinematik bir fragmanda, oyuncuların sınırlı bir kutsal kaynağı harcayarak parıldayan ellerle mucizeler gerçekleştirdiğini gösterdiğinde bir kargaşaya neden oldu. Bu fragman, İsa’nın çarmıhta birinci şahıs bakış açısıyla sona erdi ve ardından diriliş üzerine mucize kaynak çubuğu yeniden dolduruldu. Birçok kişi olup olmadığını sorguladı Ben İsa Mesih’im Yeni Ahit’in kaynak materyaline göre yapılmıştı ya da alaycı bir şakaydı.

İLGİLİ: Overwatch 2, Oyuncuların İsa Heykelini Vurmasına İzin Vermiyor

Öyle görünüyor Ben İsa Mesih’im yine de büyük ölçüde bir gerçektir. IGN Fan Fest 2023 etkinliğinin bir parçası olarak gösterilen dini simülatörün en son fragmanı, neyin ne olduğunu gösteriyor Ben İsa Mesih’im hareket halinde gibi görünüyor. Oyuncular, ekranın kenarlarını kaplayan görev işaretçileriyle Nasıra kasabasını gezerler. “İsa’nın Uyanışı” görevi, oyuncuya Vaftizci Yahya’nın nerede olduğunu sorma görevi verir.

OKU  Gaz patlıyordu, bu yüzden Discord satın aldı

Fragmanda gösterilen oyun sekanslarının çoğu, çeşitli mucizelere odaklanıyor. İlk olarak, Mesih’in Suda Yürüme mucizesini etkinleştirdiğini gösteriyor, ancak bu onun güçlerinden sadece biri. Balıkları suda bir tekneye doğru hareket ettirir, suyu bir düğün için şaraba dönüştürür, Lazarus’u ölümden diriltir, bir çocuğu çocuğun vücudundan iyileştirir ve bir fırtınayı dindirir. Tüm bu yetenekler, İsa’nın parıldayan ellerinden dökülen büyüler gibi ele alınır.

Fragmanın son bölümünde ise; Ben İsa Mesih’im Son Akşam Yemeği’ne katılan oyuncuyu gösterir. Daha spesifik olarak, Mesih’in arayışı, İncil’den Yuhanna 13:1-17’nin bir kısmı olan öğrencilerinin ayaklarını yıkamaktır. Ben İsa Mesih’im doğumundan dirilişine kadar Mesih’in hayatından buna benzer birçok anı yakalama sözü verdi.

olup olmadığına gelince Ben İsa Mesih’im İsa’nın yaşam öyküsüne özellikle saygılı, net değil. Bunun gerçek bir göstergesi yok Ben İsa Mesih’im Mesih’in eylemlerinin ardındaki anlamı araştırır, bunun yerine onları bir RPG’deki herhangi bir tipik görev gibi ele alır. Yine de, oyunu denemek isteyenler için kendileri için dışarı, bir Ben İsa Mesih’im prologue bölümü Steam’de şimdi ücretsiz olarak denenebilir. Tam oyunun önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Ben İsa Mesih’im PC’de 2023’ün ilk yarısında çıkacak.

OKU  Lords of the Fallen'da yaşamak da ölmek de maceranın bir parçası

DAHA: En Etkili 10 Simülasyon Oyunu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.