Moda

Kate Middleton, Anma Günü için en sevdiği elbiselerinden birini farklı bir renkte giydi.

Kate Middleton, Anma Günü için en sevdiği elbiselerinden birini farklı bir renkte giydi.

Kate Middleton, Galler Prensesi olarak birinci yıldönümünü Kraliçe II. Elizabeth’e dokunaklı bir selamla kutladı.

12 Kasım’da Middleton, Royal British Legion Anma Festivali için Londra’daki Royal Albert Hall’da Prens William’a katıldı ve düşmüş hizmet üyelerini onurlandırmak için kırmızı bir haşhaş iğnesi olan kendi portresi olan bir şifon blazer elbise giydi. Ayrıca Kraliçe Elizabeth’in geniş mücevher koleksiyonunu inceleyerek merhum kayınvalidesine saygılarını sunma fırsatını da yakaladı.

Middleton, 1947’de Bahreynli Hakim tarafından o zamanki Prenses Elizabeth’e evlilik yıldönümünde verilen duygusal bir çift inci küpe taktı. Küpeleri, Kate’in daha önce 2017’de Kraliçe ve Prens Philip’in elmas evlilik yıldönümünde taktığı dört sıralı inci ve elmas gerdanlık ile eşleştirdi. Galler Prensesi, Eylül ayında Kraliçe Elizabeth’in cenazesinde aynı parçaları giydi.

İngiltere Prensi William, Galler Prensi ve Galler Prensesi Catherine, 12 Kasım 2022’de Royal Albert Hall’daki Royal British Legion Anma Festivali’ne katılmak üzere geliyorlar.

WPA Havuzu/Getty Images

Middleton, en sevdiği kıyafetleri yeniden giymeyi sevdiğini defalarca kanıtlamış olsa da, bu topluluk aynı zamanda favorilerini birden fazla renkte satın alan türden bir kadın olduğunu kanıtlıyor. Prenses krem ​​rengi Otoportre elbisesini ilk olarak 2021 Eylül’ünde Hold Still projesini kutlayan bir resepsiyona ev sahipliği yapmak için giydi.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

OKU  Kendall Jenner, interneti tek ayaklı moda üzerine böldü
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Moda

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Moda

Kate Middleton bahçe partisi için böyle giyiniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir