Moda

Jennifer Lawrence temel bir moda kuralını çiğnedi ve bunu yaparken muhteşem görünüyordu.

Jennifer Lawrence temel bir moda kuralını çiğnedi ve bunu yaparken muhteşem görünüyordu.

Jennifer Lawrence’ın kesinlikle tartışmalı ayakkabılar için bir şeyi var.

Ayak parmaklarını altındaki kaba kaldırımdan korumaya hiçbir faydası olmayan 820 dolarlık mokasenlerle New York’ta nasıl dolaştığını hatırlıyor musunuz? Görünüşe göre normcore devreleri için çok daha uygun fiyatlı ve pratik bir hareket halindeyken ayakkabı seçmiş.

2 Haziran’da 32 yaşındaki açlık oyunları Yıldız, şu anda 35 dolardan satılan Adidas Adilette Comfort Slides’ı giyerken New York’un West Village caddesinde karşıdan karşıya geçerken görüldü. Ancak, bir çift siyah çorap olan düşmanı ile sandaletleri giyerek bizim için hala konuşulmasını sağladı. Tabii ki, genellikle basmakalıp bir turist gaf olarak görülen şey, J.Law’da hala harika görünüyor.

Görünümünün geri kalanı Athleisure 101 ile mükemmel bir şekilde eşleşiyordu, Lawrence sade siyah taytını ve tişörtünü şık siyah beyzbol şapkası ve yarı ağır altın zincirle tamamlamıştı. Bir çantadan vazgeçiyor ve bunun yerine telefonunu birinde, diğerinde ise kağıt su kartonunu taşıyor çünkü o açıkça sürdürülebilir, hareket halindeki bir kadın.

Jennifer Lawrence 2 Haziran 2023’te NYC’de

Gotham

Bu gezi, Jennifer Lawrence’ın Cannes Film Festivali’nde kıyafet kurallarına göre rahatlığı seçmesinden bir aydan kısa bir süre sonra gerçekleşti. 21 Mayıs’ta Oscar ödüllü aktris, Croisette’i, kolların etrafına sarılmış zarif bir şal ve dantelli bir göğüs ve korseli büstiyer ile koyu kırmızı bir Christian Dior özel tasarım elbisesiyle yürüdü. Görünümü göz alıcı bir elmas gerdanlık ve aynı derecede zarif… basit siyah parmak arası terliklerle eşleştirdi.

Pekala, galasında kırmızı halının çoğunu yürüdükten sonra sandaletlerini giydi. Bir düşüşün anatomisi çarpıcı kırmızı topuklu ayakkabılarla, ama bu resim hala havasında:

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  2022'nin en tartışmalı 12 ayakkabı trendi