Oyun Haberleri

Bu mod ile can sıkıcı bir Skyrim dükkânını devralın

Belethor, a pawnbroker, stands in his shop

Skyrim’in en sinir bozucu NPC’leriyle ilgili bir ankette, yürüyen meme Nazeem’in oldukça yüksek puan alacağından şüpheleniyorum (“Bulut Bölgesi’ne çok sık gidiyor musunuz?”), soytarı Cicero, Whiterun’un bağıran tanrı rahatsız edici Heimskr ve o çocuk Yalnızlık’ta kim “Maceracıların sert görünmesi gerektiğini sanıyordum?” Yine de, Whiterun’daki Belethor’un Genel Mallarının kalitesiz sahibi olan ve dükkânından çıktığınızda küçümseyici bir şekilde “Dooo geri gel” diyen Belethor için nefret dolu bir düşünceden kaçının.

Belethor ayrıca “Her şey satılık dostum. Her şey. Bir kız kardeşim olsaydı onu bir saniyede satardım” diyor. Bu, üretken mod yapımcısı wSkeever’e bir fikir vermiş gibi görünüyor. Belethor’s Sister, Skyrim Special Edition için, tefecinin gerçekten de Lelaegh adında bir kız kardeşi olduğunu ve onu gerçekten sattığını ortaya çıkaran bir görev modudur. Göreviniz, Lelaegh’in izini sürmek, onu kurtarmak ve ardından belalı kardeşinin dükkânının kontrolünü ele geçirmesine yardım etmektir.

Lelaegh’i bulmak kolay değil. Onu satın alan ve satan insanların izi, çeşitli mevcut tüccar NPC’leri ve zindanları aracılığıyla yol açar, ta ki sonunda Dawnguard DLC’den Soul Cairn’e seyahat etmeniz gerekene kadar, bu, o görev dizisinin bir bölümünü yapmanız veya istekli olmanız gerektiği anlamına gelir. Skyrim’in konsol komutlarını kullanın (“coc DLC01SoulCairnOrigin” sizi doğrudan oraya ışınlayacaktır).

Son olarak, Lelaegh’in Belethor’un Genel Mallarını devralmasına yardım etmek, evet, Nazeem gibi hisseleri olan Whiterun tüccarlarıyla uğraşmayı gerektirir. (Oyununuzda onu zaten öldürdüyseniz, bu bir sorun olabilir.) Bunu yaptıktan sonra, dükkanın ortak mülkiyetini alabileceksiniz, bu da haftalık ödemelerin yanı sıra bir dizi ışıltılı görevle sonuçlanacak. Lelaegh’in işi büyütmesine yardımcı olmak için.

Dark Souls’tan Doctor Who’ya kadar pop kültüründen esinlenerek Skyrim’e bir şeyler katan pek çok görev modu olsa da, Belethor’un Kız Kardeşi Skyrim’in kendisinden ilham alan türden. Bu, başka hiç kimsenin sarktığını bile fark etmediği gevşek bir ipliği fark eden ve sonra onu çeken hayran kurgusu gibi. Nihai sonuç, daha önce tanıştığımız karakterlerin kişiliğine dayanıyor ve orijinalden aldığımız keyfi derinleştiriyor. Bundan önce size Belethor’un kim olduğunu aklımdan bile geçiremezdim, Stephen Russell tarafından seslendirilen pek çok gölgeli karakterden sadece biri, ama şimdi o sonsuza dek kız kardeşi için destansı bir yolculuğa çıktığım o adam olacak. bulmak.

Belethor’s Sister, NPC’lere satır eklemek için mevcut diyalog üzerinde eğitilmiş yapay zekayı kullanan başka bir moddur ve oldukça iyi çalışır. Belki de Skyrim’in aynı oyuncuları pek çok karakter için yeniden kullanmasına yardımcı olur ve bu da yararlanılacak zengin bir malzeme sağlar.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve yanıtı #745: 4 Temmuz Salı

Belethor’s Sister for Skyrim Special Edition’ı Nexus Modlarında indirebilirsiniz. Göreve başlamak için en az 20. seviyede olmanız gerekecek, bu nedenle yeni bir oyuncu karakterine başlıyorsanız, daha deneyimli bir Dragonborn olarak başlamak için You Are Not a Acemi – Higher Level Start’ı tavsiye ederim. Ardından, en iyi Skyrim Special Edition modlarından bazılarıyla tamamlayabilirsiniz.

Geri gel.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.