Moda

Jennifer Lopez Affleck, daha önce görülmemiş eski fotoğraflarında Jennifer ve Ben kolyesi takmıştı.

Jennifer Lopez Affleck, daha önce görülmemiş eski fotoğraflarında Jennifer ve Ben kolyesi takmıştı.

Jennifer Lopez Affleck kalbini boynuna takıyor.

10 Kasım’da paylaşılan bir Gerileme Perşembe gönderisinde, şarkıcı ve JLo güzellik kralı hayranlarına en sevdiği “#DayToNight” kıyafet değişikliklerinden birine bir göz attı. İlk bakışta krem ​​yaka dökümlü bir elbise ve uyumlu bir kürk manto giydi ve takımı kocası Ben Affleck onuruna bir “Jennifer ve Ben” kolyesiyle tamamladı. Ayrıca sevimli bir altın kuş kolyesi ve pırlanta damla küpeler takmıştı.

O akşamın ilerleyen saatlerinde, günün erken saatlerinden geriye doğru taranmış saçlarını ve buğulu gözlerini korumasına rağmen, başka bir tam palto ve gösterişli bir elmas gerdanlık kolye ile siyah bir elbiseye “#QuickChange” yaptı.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Jennifer Lopez Affleck, çift Temmuz ayında Las Vegas’ta kaçtığında yasal olarak kocasının soyadını aldı. Lopez geçtiğimiz günlerde jesti eleştirenlere seslendi. Moda röportaj ve bunun romantik bir şey gibi hissettirdiğini açıkladı. “İnsanlar bana hala Jennifer Lopez diyecek. Ama benim gerçek adım Bayan Affleck olacak çünkü biz çıkıyoruz” dedi. “Biz karı kocayız. Bununla gurur duyuyorum. Bunun bir sorun olduğunu düşünmüyorum.” Aslında bunun bir “güç hamlesi” olduğunu söylüyor.

“Kendi hayatım ve kaderim üzerinde çok fazla kontrolüm var ve bir kadın ve bir insan olarak kendimi güçlenmiş hissediyorum” diye devam etti. “İnsanların bu konuda hisleri olduğunu anlayabiliyorum ve bu da sorun değil. Ama bu konuda ne hissettiğimi bilmek istersen, bence bu sadece romantik. Benim için hala gelenek ve romantizm taşıyor ve belki de ben tam da böyle bir kızım.”


OKU  Kate Hudson'ın Rahat Katmanlı Topluluğu tam bir Şükran Günü görünümüdür.
İlgili yazılar
Moda

Jennifer Lopez, Ben Affleck ile randevu gecesi için şeffaf bir eteği şenlikli bir süveterle eşleştirdi.

Moda

Jennifer Lopez'in Şeffaf Beyaz İç Çamaşırı Hakkında Korkutucu Bir Şey Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir