Moda

Hailey Bieber, parti sonrası elbisesiyle ateşli bir balığa benziyor

Hailey Bieber, parti sonrası elbisesiyle ateşli bir balığa benziyor

Hailey Bieber varBalıkAlly denizdeki en güzel denizkızı. Model ve cilt bakımı kurucusu, Ariel’in bayılacağı turkuaz mini bir elbise olan son görünümüyle denizkızı çekirdeğini büyük bir tarzda geri getiriyor.

Model Instagram’da “Ve ‘den sonra” yazdı. Bieber, fotoğrafçı Tyrell Hampton’a beyaz bir sandalyede sırtını bükerek ve omzunun üzerinden bakarak poz verdi. Son resimde eteğini aşağıda tutması gerektiğini görebilirsiniz çünkü bu dökümlü giysi Maison Valentino’dan. kısa. Elbisenin arkası bağcıklı ve pullu payetlerle süslenmiş; Bieber, elmas kulak manşetleri ve koyu ipek topuklu ayakkabılarla aksesuarlandı. Burayı kontrol et.

Onun renklerle oynadığını görmeyi seviyorum! Hailey Bieber, kırmızı halıya çarptığında genellikle küçük siyah bir elbise veya başka bir seksi / nötr tarzda görülür, ki bu iyi, ama … kızım, sen 26 yaşındasın! İyi eğlenceler!

Modele stil veren süper stilist Karla Welch, “Lil Deniz Kızı,” yorumunu yaptı. Welch tarafından paylaşılan bir gönderiye göre Bieber, elbiseyi Beyoncé ve Jay-Z’nin Chateau Marmont’taki Oscar sonrası partisinde giydi. Bu, onu ziyaret ettikten sonra makyaj fuarı YSL’de partiden sonra. Yoğun gece! (Disney kötü adamı onunla biraz sallanıyor mu?)

hailey bieberSteve Granitz

Şahsen ben daha fazla denizkızı görünümü görmek isterim. Tüm zamanların en sevdiğim Oscar elbiselerinden biri, Marion Cotillard’ın kesinlikle balık gibi olan 2008 Jean Paul Gaultier görünümü. (Kendall Jenner bile bunu diriltmeye karşı koyamadı.)

HOLLYWOOD – 24 ŞUBAT: Aktris Marion Cotillard, Hollywood, California’da 24 Şubat 2008 tarihinde Kodak Theatre’da düzenlenen 80. Yıllık Akademi Ödüllerine geldi. (Fotoğraf: Frazer Harrison/Getty Images)Frazer Harrison/Getty Images


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber hayatımda gördüğüm en kısa şortu giydi.
İlgili yazılar
Moda

Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi

Moda

Hailey Bieber, Justin'in boxerını mı giyiyor yoksa ben mi düşüyorum?

Moda

Hailey Bieber, maksimalist uyumsuz bir manikür için sırlı halka tırnaklardan kaçınıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir