Oyun Haberleri

Schitt’s Creek yıldızı Catherine O’Hara, HBO’nun The Last of Us dizisine ‘açıklanmayan bir rolle’ katılıyor

LOS ANGELES, CALIFORNIA - DECEMBER 05: Catherine O

HBO, bence beklenmedik bir oyuncu seçimi olarak nitelendirilebilecek bir şekilde, Schitt’s Creek, Beetlejuice ve Home Alone gibi televizyon ve filmlerdeki çalışmalarıyla tanınan Catherine O’Hara’nın HBO’nun The Last of Us kadrosuna katılacağını duyurdu. açıklanmayan bir rol.

HBO, The Last of Us’ın ikinci sezonu için şimdiden bir dizi yeni oyuncu duyurusu yaptı; bunların en dikkat çekeni ana karakter Abby rolünü üstlenecek olan Kaitlyn Dever’di. Ancak O’Hara’nın oyuncu kadrosu özellikle kayda değer görünüyor çünkü açıkçası karaktere çok aykırı görünüyor.

O’Hara öncelikle 70’lerin ortalarında Kanada televizyonunda (en önemlisi Emmy Ödülü kazandığı SCTV) başlayan ve Schitt’s Creek’te Rose ailesinin reisi olarak devam eden komedi çalışmalarıyla tanınıyor. pek çok ödülün yanı sıra Emmy ödülünü de kazandı).

Bu arada Beetlejuice, Evde Tek Başına, Noelden Önce Kabus, Gösterinin En İyisi, Güçlü Bir Rüzgar, Katiller, Frankenweenie, Addams Ailesi ve daha birçok filmde rol aldı. Bu yalnızca komedi değil (televizyon çalışması da değil), ama kesinlikle çoğunlukla komedi.

O’Hara’nın kendine özgü tuhaf mizah tarzına, ikinci sezonunda çok daha acımasız olacak olan oldukça acımasız bir dizi olan The Last of Us’ta pek yer yok. (Spoiler yok ama biliyorsanız bilirsiniz.)

(İmaj kredisi: HBO Max (Twitter))

Ancak tipe karşı oynamak, özellikle köklü aktörler için ödüllendirici bir oyalanma olabilir ve bazen harika şeylere yol açabilir: Parklar ve Rekreasyon’da aşırı metanetli adamın adamı Ron Swanson olarak ün kazanan Nick Offerman, Emmy Ödülü’nü kazandı. The Last of Us’ın üçüncü bölümündeki beğenilen Bill rolüyle ödüllendirildi.

O’Hara’nın bu çok farklı rolde nasıl bir performans sergilediğini görmeden önce uzun bir bekleyiş olacak: The Last of Us 2. sezonunun henüz yayın tarihi yok, ancak şu anda yayın dalgalarına ulaşması beklenmiyor. 2025 yılına kadar.

OKU  EA, bir zaman paradoksu yarattın! Dead Space'in ön sipariş bonusu Dead Space 2


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.