Oyun Haberleri

‘Son derece olumlu’ derecelendirmeye sahip Runescape’ten ilham alan boşta oyun Melvor Idle, Epic Games Store’da ücretsiz

'Son derece olumlu' derecelendirmeye sahip Runescape'ten ilham alan boşta oyun Melvor Idle, Epic Games Store'da ücretsiz

Epic Game Store’un Yılbaşı İndirimi çekilişindeki bir sonraki ücretsiz oyun, Runescape’ten ilham alan ve buraya tıklayarak sıradan oynanışı şaşırtıcı bir karmaşıklık düzeyiyle birleştiren “boşta/artan oyun” Melvore Idle’dır.

Melvor Idle, Runescape’in beceri sistemini birçok yönden taklit ediyor ve aslında oyunu 2021’de satın alan Jagex tarafından yayınlanıyor. Ancak oynanış tamamen farklı: Bu artımlı rölantide, bir şeyleri gerçekleştirmek için ara sıra tıklıyorsunuz. . Bazı ağaçları kesmek mi? Tıklamak. Biraz balık mı yakalayacaksın? Tıklamak. Smith bir hançer mi? Tıklamak.

Çok basit (ve öyle olması gerekiyordu: Epic Store listesinde “20’den fazla beceriyi en üst düzeye çıkarmak hiç bu kadar zen olmamıştı” diyor) ama aynı zamanda hemen fark edilmeyebilecek bir karmaşıklık unsuru da vaat ediyor. “Bu oyundaki her beceri bir amaca hizmet eder ve diğerleriyle ilginç şekillerde etkileşime girer. Bu, bir beceri için harcadığınız tüm sıkı çalışmanın sırayla diğerlerine fayda sağlayacağı anlamına gelir. Maksimum beceriye ulaşmak için hangi stratejiyi yaratacaksınız?”

Oyun, temelleri ortaya koyan ve derinliğini uygun bir şekilde gösteren bir eğitimle başlıyor. Sadece birkaç dakikadır bu işin içindeyim ve şimdiden ağaçları kesiyorum, bronz çıkarıyorum, demir cevheri çıkarıyorum ve mağazada biraz zaman geçiriyorum, tüm bunlar bir yay ve ok hazırlayıp menzilli dövüş eğitimini yapabilmek için. Dürüst olmak gerekirse burada beklediğimden çok daha fazlası oluyor.

Bunu, oyuncuların stratejileri tartıştığı, rakamları hesapladığı ve başarıları paylaştığı Melvor Idle alt dizisinde de görebilirsiniz: Bir oyuncu yakın zamanda oyunda ve genişletmelerinde 9.050 saatlik oyun süresinin ardından %100 başarıları tamamladı. (Bir aylak olarak Melvor Idle arka planda çalışır, böylece hayatınızın bir yılını boşa harcamadan bu tür şeyleri yapabilirsiniz.)

Melvor Idle, Epic Store’da yeni olduğundan henüz bir derecelendirme yok, ancak 2021’de piyasaya sürüldüğü Steam’de çok iyi karşılandı. Şu anda 10.000’den fazla kullanıcı incelemesinde “çok olumlu” bir derecelendirmeye ve “son derece olumlu” bir derecelendirmeye sahip. ” son 30 günün değerlendirmesi. Ve artık Epic Store’da ücretsiz; ancak yalnızca 22 Aralık saat 11:00 ET’ye kadar, o zaman yeni bir hediye oyunu yerini alacak.

OKU  İşte bir güneş sistemini kolonileştirmek ve savunmak hakkında sevimli, ücretsiz, ekonomik, gerçek zamanlı bir strateji

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.