Moda

Kacey Musgraves, son gotik ihtişamlı görünümünü sergiliyor

Kacey Musgraves, son gotik ihtişamlı görünümünü sergiliyor

Kacey Musgraves, ister Met Gala’da bir Barbie bebek gibi giyinsin, ister yaklaşık 4.000 $’a mal olan kristal berraklığında spor ayakkabılar giysin, nasıl bir moda ifadesi yapılacağını biliyor. Los Angeles’ta Saks ve American Express Platinum’un ev sahipliğini yaptığı tek gecelik bir konseri içeren son görünümü için, 90’ların gotik cazibesinden esinlenerek anın estetiğini seçti.

Musgraves, “Moda benim ve pek çok insan için kendini ifade etmenin çok önemli bir biçimi” diyor. parlaklık“[so] Gösteri için gardırobumu seçmek üzere stilistim Erica Cloud ile birlikte çalıştım ve Saks’tan 90’lardan ilham alan sade, siyah bir görünüm seçtim.” Sonuç: Norma Kamali’den bir slip elbise ve The’den kruvaze bir ceket. Row, saçaklı bir Jimmy Choo Bon Bon saten çanta ve tamamı Saks olan siyah süet ayakkabılarla tamamlandı. Çok şık!

Kacey Musgrave giriyor the Tatil sezonunun görünümü

Sidney Jackson/BFA.com

Görünüm, Netflix’in başarısı sayesinde şu anda kesinlikle var Çarşamba, gotik tanrıça görünümünü hem halının üzerinde hem de halının dışında canlandırıyor. Ve Musgraves’in son görünüşü, Catherine Zeta-Jones’un Disney’de kısa süre önce giydiği dekolte, koyu renk dudaklı elbiseden biraz daha aerodinamik bir estetiğe sahipken Ulusal Hazine: Tarihin Sınırı Prömiyer, içinde bulunduğumuz bu gotik tanrıça anı için mükemmel bir trend.

Musgraves’in saçları her zamanki gibi parlak ve parlaktı, büyük olasılıkla Musgraves’in geçmişte bize yemin ettiği iki favori ürünü sayesinde: Oribe Gold Lust Besleyici Saç Yağı ve Goldwell Dual Senses Just Smooth Treatment.

The Lot at Formosa’daki kapalı gişe özel konserinde, altı kez Grammy ödüllü söz yazarı, “Star-Crossed”, “Justified”, “Rainbow” ve “Slow Burn” gibi hitlerinden 60 dakikalık bir set seslendirdi. . Platin avantaj sağlayan Shop Saks’ı kutlamak amacıyla American Express Platinum Card üyeleri için özel olarak düzenlendi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Goodwood, zarif! Sezonun son modası yaklaşırken içeriden Ascot'un evrimini keşfedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir