Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu Yargıç Judy Build ile Hava Atıyor

elden ring judge judy

Bir tane Elden Yüzüğü oyuncu, karakterini ünlü realite mahkemesi şovundan Yargıç Judy’ye dayanarak yaptı. Elden Yüzüğü yakın zamanda, merakla beklenen Colosseums modu da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik getiren 1.08 adlı yeni bir güncelleme yayınladı. Geliştiriciler Limgrave, Caelid ve Leyndell’de her biri farklı kural ve düzenlemelere sahip Colosseum’lar eklediler. Hayranların çoğu yeni modu sevse de bazıları Kolezyumların Elden Yüzüğü geliştirilebilir.


Ayrıca, en son Elden Yüzüğü güncelleme, at kuyruğu gibi yeni saç stilleri de dahil olmak üzere birçok denge düzeltmesi ve kozmetik değişiklik getirdi. At kuyruğu saç modeli, oyuncuların Harley Quinn ve Sailor Moon gibi karakterler yaratmasına olanak tanır. Elden Yüzüğü. Şimdi başka bir oyuncu, yeni kozmetik özellikleri, adlı iyi bilinen bir mahkeme salonu şovundan ünlü bir kişilik yaratmak için kullandı. Yargıç Judy.

İLGİLİ: Elden Ring Hayranları, Yama 1.08’de Tanıtılan Yeni Saç Stillerini Seviyor

Reddit kullanıcısı mudayverbal bir video yükledi. Elden Yüzüğü Yargıç Judy yapılarını gösteren subreddit. Özellikle, Mundayverbal’ın avatarının kısa saçları var ve Yargıç Judy gibi hukukçuların gerçek hayatta giydiklerine benzer siyah cüppeler giyiyor. Video, Yargıç Judy’nin mundayverbal versiyonunun Leyndell Colosseum’da dövüştüğünü gösteriyor. Elden Yüzüğü, bire bir savaşta oldukları yer. Rakip, kendisine yardımcı olması için anında bir şövalye çağırırken, oyuncu, Mimik Gözyaşı küllerini kullanarak bir kopyasını çıkarır. Elden Yüzüğü yapı. Hayalet şövalye saldırıya geçer ve kullanıcıya, başarılı bir şekilde kaçtıkları birden fazla yıldırım saldırısıyla saldırır.

OKU  Bu hafta sonu, AMD'nin güçlü yeni çipine sahip bir el bilgisayarı satın almak için ilk şansınız

Sunuyorum: Yargıç Judy yapımı. Eldenring’den

Kısa bir süre sonra Mimic Tear, rakip ruh çağrısının dikkatini dağıtır ancak rakip oyuncu tarafından kesintiye uğrar. Mimic, iki zorlu rakibin sürekli saldırısı karşısında şaşkına döner ve birkaç saniye içinde ölür ve mudayverbal’ın Yargıç Judy’sini savunmasız bir konumda bırakır. yine de Elden Yüzüğü oyuncu, saldırılarını dikkatli bir şekilde zamanlayarak ve yuvarlanmalardan kaçınarak yenilikçi teknikler kullanır ve rakip için sürekli bir tehdit olarak kalır. Şaşırtıcı bir şekilde, Rivers of Blood katana’nın güçlü Corpse Piler hareketi de dahil olmak üzere ruhtan ve rakip oyuncudan gelen güçlü saldırılardan kaçınırlar. Oyuncu, şövalyeyi hedeflemek yerine rakibin peşine düşer ve Gavel of Haima büyüsü ile rakibin işini bitirir. Elden Yüzüğü.

Gavel of Haima büyücülüğüyle ilgili ilginç olan şey, düşmanı yıkıcı bir darbeyle parçalayan devasa bir spektral çekiç yaratmasıdır. Yargıçlar, mahkeme işlemlerini yönetmek için bir tokmak kullanır ve Gavel of Haima’yı bir Yargıç Judy ile birlikte kullanır. Elden Yüzüğü daha uygun hale getirir. Glintstone Sorceries grubuna aittir ve kullanmak isteyen oyuncuların en az 25 Zeka sahibi olması gerekmektedir. Elden Yüzüğü.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

OKU  Talos Prensibi 2 Kasım'da geliyor ve bu sefer başa çıkmamız gereken bir sürü robot var.

DAHA: Elden Ring: Black Knife Assassins’in Hikayesi Açıklandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir