Oyun Haberleri

Amazon, Children of Men’den bir God of War şovu yapıyor, Iron Man yazarları

God of War

Bir noktada, Amazon’un bir TV dizisi yapmadığı her mülk için bir haber yazısı yazmak daha kolay olabilir. savaş tanrısı (yeni sekmede açılır) oyunların en son, hüzünlü baba yinelemelerine dayanan bir şovla şirketin yaklaşmakta olan TV projelerinin kalabalık saflarına katılıyor.

Çeşitlilik (yeni sekmede açılır) God of War serisinin yönetmenliğini Amazon’un Wheel of Time’da yazar ve yapımcı olarak yaptığı çalışmalardan tanıyabileceğiniz Rafe Judkins üstlenecek. Şovun açıklaması, 2018 oyununun (bu yılın Ocak ayında çıkan) olay örgüsünün hemen hemen doğrudan bir yeniden anlatımıdır. (yeni sekmede açılır) PC oyuncuları için): “Sevgili karısı öldüğünde Kratos, görüşmediği oğlu Atreus ile karısının son arzusu olan en yüksek zirveden karısının küllerini yaymak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar”.

Zaten prestijli TV’den ağır, ciddi ipuçlarının çoğunu alan bir oyunun TV dizisini sipariş etmek biraz tuhaf hissettiriyor, ancak görünüşe göre Amazon, whizzbang ekibinin hikayeye yeni bir soluk getirebileceğini düşünüyor. Judkins’in yanı sıra şovda Children of Men, The Expanse ve Iron Man’de çalışan Hawk Ostby ve Mark Fergus yazar olarak yer alacak, bu yüzden temkinli bir iyimserlik için sebep var. Demek istediğim, Cowboys & Aliens’ın yazılmasına da yardımcı oldular (yeni sekmede açılır)ama hepimizin izin günleri var.

PlayStation Productions ve God of War’ın geliştiricisi Sony Santa Monica’dan çok sayıda yüz de dahil olmak üzere bir grup video oyunu çalışanı da projeye katılıyor. En önemlisi, God of War’ın oyun direktörü Cory Barlog, yaklaşan gösteriye sorumlu yapımcı olarak eklenecek.

Sony, Amazon ve PlayStation Productions patronlarının hepsi, temelde aynı ifadeleri ortaya koydu – söylemelerini beklediğiniz şeyleri hemen hemen söylüyorlar – hepsi farklı tatlarda yer almaktan heyecanlı ve onurlu – bu yüzden onları burada yazmayacağım. . Yine de, God of War, şu anda PlayStation’ın en değerli özelliklerinden biridir ve Sony çalışanlarının prodüksiyon ekibindeki üstünlüğünün, şirketin Amazon’un finalinin yönü ve kalitesi üzerinde sıkı bir kontrol sağlamaya gerçekten istekli olduğunun bir göstergesi olduğunu düşünüyorum. ürün.

Amazon’da şu anda video oyunlarıyla ilgili o kadar çok TV ve film olayı var ki, izini kaybetmeye başlıyorum. Şirket, God of War dışında Fallout’a dayalı projeler üzerinde çalışıyor. (yeni sekmede açılır)Kitle Etkisi (yeni sekmede açılır)Bıçak Sırtı (yeni sekmede açılır)Disco Elysium ve Life Is Strange (yeni sekmede açılır). Oh, ve ToeJam ve Earl (yeni sekmede açılır)NBA’den Steph Curry ile ortaklaşa üzerinde çalışılan . Millet, üzerinde çalıştığınız bir senaryo varsa, onu Amazon’un yoluna göndermek isteyebilirsiniz. Bu adamlar şu anda ne olursa olsun aşağı görünüyorlar.

OKU  Bugünün Wordle 574 yanıtı ve 14 Ocak Cumartesi için ipucu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Capcom, Resident Evil Yeniden Yapımları ve Daha Fazlası İçin Güncellenmiş Satış İstatistiklerini Yayınladı

Oyun Haberleri

Marvel Snap, uzun zamandır beklenen savaş moduna ve canlı denge değişikliklerine kavuşuyor

Oyun Haberleri

FIFA 23, Franchise Tarihinde En Çok Satan Oyun Olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir