Moda

Billie Eilish, kadınsı giyindikleri için onları utandıran ‘delilerden nefret eden kadınları’ azarlıyor

Billie Eilish, kadınsı giyindikleri için onları utandıran 'delilerden nefret eden kadınları' azarlıyor

Billie Eilish, tarzını kontrol eden insanlardan gerçekten bıktı.

27 Mayıs’ta, yedi kez Grammy kazanan Instagram’da “kadınlardan nefret eden göt manyaklarına” seslendi ve “daha kadınsı” parçalar lehine ara sıra kendine özgü bol stilini terk ettiği için “satıldığını” söyledi. Sade bir beyaz tişört giyen Eilish, Instagram Stories serisini “bazen gördüğüm bazı yorumlara bir mektup” olarak tanımladı.

21 yaşındaki oyuncu, “Kariyerimin ilk beş yılını siz aptallar tarafından çocuksu davranıp beni benim yaptığım gibi giydirdiğiniz ve öyle giyinirsem daha seksi olacağım söylendiği için tamamen yok edilerek geçirdim” diye başladı 21 yaşındaki kadın. -eskimiş. “Şimdi, biraz kadınsı veya uygun bir şey giyecek kadar rahatsam, değiştim ve tükendim.” Kendisinin “artık aynı BiLlie olmadığını” söyleyen hayranlarını “gerçek aptallar” olarak tanımlayarak alay etti. .

Instagram/@billieeilish
Instagram/@billieeilish

“İkisi de olabilirim, sizi aptallar,” diye devam etti. “Bırakın KADINLAR VAR OLSUN!” Eilish ayrıca haklı olarak “kadınlığın zayıflık anlamına gelmediğini” belirtti. Alaycı bir şekilde ekledi, “Deli, değil mi? kim biliyordu?? Ayrıca farklı zamanlarda kendinizi farklı şekilde ifade etmeyi istemek tamamen aşırı ve çılgınca.”

Instagram/@billieeilish
Instagram/@billieeilish

Billie Eilish’in bu konuyu zaten bıktıracak kadar tartıştığını düşünürsek, bu yorumlardan bıkmış olmasına şaşmamalı. 2021’de, tartışmayı vücudundan uzak tutmak için yıllarca özel olarak büyük beden giysiler giydikten sonra moda ufkunu genişletmeye başladı. 2019 Calvin Klein kampanyasında henüz 18 yaşındayken “Dünyanın benim hakkımda her şeyi bilmesini asla istemiyorum” dedi. “Yani, bu yüzden bol, bol kıyafetler giyiyorum: Kimsenin altında ne olduğunu görmediği için bir fikri olamaz.” Gösteriş Fuarı 2021’de “Dürüst olmak gerekirse bol giysiler giymeye başlamamın tek nedeni vücudumdu” dedi.

Aslında Eilish, İngilizler için ilk kez bir korse ve iç çamaşırıyla poz verdiğinde hayranlarından gelecek tepkiyi önceden görmüştü. ModaHaziran 2021 kapak hikayesi, “Cildinizi göstermek istiyorsanız ve gevşekseniz ve bir fahişeyseniz ve bir fahişeyseniz, birdenbire ikiyüzlüsünüz. Eğer öyleyse, o zaman gurur duyuyorum” dedi. “Ben ve tüm kızlar orospuyuz ve siktir et, biliyor musun? İşleri tersine çevirelim ve kendimizi güçlendirelim. Vücudunuzu ve cildinizi göstermek – ya da göstermemek – size saygısızlık etmemelidir.

“Bu gücü geri almakla ilgili,” diye ekledi. “Artık sahiplenilmeyeceğim.”

OKU  Sophie Turner, transparan çiçekli tulumuyla konser stiline kavuşuyor

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir