Moda

Kate Middleton, elde edilebilir bir bordo şal elbisesiyle tekrar saldırıyor

Kate Middleton, elde edilebilir bir bordo şal elbisesiyle tekrar saldırıyor

Resmi nişanlarına gelince, Kate Middleton kendine özgü bir çalışma gardırobunu geliştirdi. İster güvenilir Alexander McQueen takım elbiseleri, ister Catherine Walker kabanlı elbiseleri olsun, kraliyet ailesi genellikle aynı kıyafet formüllerini kullanır. En önemli kıyafetlerinden biri daha mı? Tabii ki klasik anvelop elbise.

Galler Prensi ve Prensesi, şehrin kültürünü kutlamak, aile tarafından işletilen Indian Steatery restoranını ziyaret etmek ve eski University College Birmingham öğrencileri ve şehrin yaratıcı endüstrilerinden yerel işletme sahipleriyle tanışmak için bugün trenle Birmingham’a gitti. Bu vesileyle, yüksek cadde markası Karen Millen’den abartılı yakalı, uzun kollu ve pilili midi boy etekli bordo bir anvelop elbise giymişti. Gardırobu, tasarımcı ve uygun fiyatlı ürünlerin sanatsal bir karışımı ve bugün, klasik bir trençkotun silüetinden ilham alan 315 dolarlık elbisesiyle İngiliz ana caddesini kutluyor. Royal, takımı uyumlu bir çift bordo süet ayakkabıyla tamamladı.

Mark Cuthbert/Getty Images

Bu, Kate Middleton’ın Karen Millen elbisesini ilk giyişi değil. Geçen yıl Royal Surrey County Hastanesi’nin doğum servisine İngiliz markasından çentikli yaka, kabarık kollu ve pileli eteğe sahip kanarya sarısı midi bir elbise giyerek katıldı. Bununla birlikte, kraliyet ailesinin anvelop elbise repertuarı sayısız başka markayı da kapsıyor.

Galler Prensesi açıkça bir Karen Millen hayranıdır.

Chris Jackson/Getty Images

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kate Middleton, sürpriz bir yerel ziyaret için mükemmel bir yazlık blazer ve beyaz tişört giydi.
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Moda

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Moda

Kate Middleton bahçe partisi için böyle giyiniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir