Moda

Rita Ora, yatak odası moda çağında

Rita Ora, yatak odası moda çağında

Rita Ora, Rihanna’nın stil rehberinden bir sayfa aldı ve koca bir kitap yazdı.

10 Mart’ta 32 yaşındaki şarkıcı, Creative Artists Agency’nin Oscar öncesi partisine baştan aşağı iç çamaşırlarından ilham alan bir görünümle katıldı. Eşi yönetmen Taika Waititi ile özel etkinlikte poz veren Ora, tüm görünümünü tamamlamak için bir çift siyah iç çamaşırı ve ultra yüksek yırtmaçlı maksi etekle eşleştirdiği şeffaf siyah kırpılmış bir sütyenle fotoğraflandı. Opera eldivenleri, büyük gümüş takılar ve Hailey Bieber’ın Ocak ayında giydiği aynı jartiyer çorapları gibi görünüyor.

Waititi siyah takım elbisesini basit bir beyaz tişört ve altın zincirle giymiş olsa da Ora, eksantrik kabarık saç modeli, kanatlı gözlerle boğucu bir görünüm ve kahverengi astarlı 90’lar dudağıyla tam teşekküllü bir Hollywood cazibesi anını seçti.

Rita Ora ve Taika Waititi, Los Angeles, California’daki Sunset Tower Hotel’de düzenlenen CAA Oscar Öncesi Partisine katıldı.

Randy Shropshire/Getty Images

Bu, Rita Ora’nın kasabada bir gece için pantolon giymeme trendini tamamen benimsemesinden sadece bir gün sonra geliyor. 9 Mart’ta Ora, tığ işi bir üst, pembe bir kürk manto ve bir eşofman takımıyla eşleştirilmiş bir dizi yarı şeffaf çorapla fotoğraflandı. Siyah Kuğu-ilham veren saç ve makyaj görünümü.

Tabii ki bu, Ora’nın iç çamaşırlarıyla sergilendiği ilk ya da ikinci sefer değil. 2022’nin sonlarına doğru şarkıcı, altındaki süslemeleri vurgulayan şeffaf topluluklardan oluşan bir geçit töreni ile ateşli çıktı. Temelde bir sütyene bağlı şeffaf bir şifon parçası olan İngiliz Moda Ödülleri elbisesi vardı. Bundan hemen önce, siyah bir tanga üzerine ten rengi file kapüşonlu bir elbise giymişti. Ve onun lateks elbisesini ve yıldız pasta kombinasyonunu kim unutabilir?

Resmi: Rita Ora yatak odası modası çağında – ve biz bunun için yaşıyoruz.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Rita Ora, transparan siyah elbisesi ve uyumlu iç çamaşırıyla minimalizmi yeniden tanımladı.
İlgili yazılar
Moda

Rita Ora şeffaf lateks ve yıldız şekilli pastalarla saf dönemini sürdürüyor

Moda

Rita Ora bir düzine Y2K moda trendini aynı anda giydi

Moda

Rita Ora tamamen transparan kapüşonlu file bir elbise giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir