Moda

Kate Middleton, İngiltere’nin Anneler Günü’nü kutlamak için George, Charlotte ve Louis ile görülmemiş fotoğrafları paylaşıyor

Kate Middleton, İngiltere'nin Anneler Günü'nü kutlamak için George, Charlotte ve Louis ile görülmemiş fotoğrafları paylaşıyor

Prens William ve Kate Middleton, İngiltere’nin Anneler Günü’nü kutlamak için Galler Prensesi’nin üç çocuğuyla birlikte dokunaklı yeni bir fotoğrafını paylaşarak kraliyet izleyicilerini memnun etti.

Çiftin resmi Instagram hesabında paylaşılan kaygısız fotoğraf, prensesin dokuz yaşındaki Prens George, yedi yaşındaki Prenses Charlotte ve dört yaşındaki Prens Louis ile Anmer Hall arazisinde ağaca tırmandığını gösteriyor. , Norfolk’taki kır evleri. Kate, iki oğluyla birlikte ağaçta bir çatal üzerinde dengede dururken, Charlotte ayrı bir dalda tünemiş. İkinci bir resim, Kate’in başı kameraya doğru eğik kıkırdayan Prens Louis’i alırken güldüğünü gösteriyor. Altyazıda, “Ailemizden sizinkine Anneler Günü kutlu olsun.”

Fotoğraflar, Galler ailesinin 2022 Noel kartı için kullanılan tüm ailenin enstantanesiyle birlikte geçen yıl kraliyet fotoğrafçısı Matt Porteous tarafından çekildi. Grup, dış mekan fotoğraf çekimi için rahat giyinmişti: Kate bir çift koyu yıkama skinny jean pantolon, MiH Jeans’ten nakış işlemeli köşeli bir bluz (352 $) ve beyaz Superga spor ayakkabısı (42 $) giyiyor; Louis mavi ve beyaz çizgili bir polo tişört, çocuk markası Trotters’tan mavi chino şort (56 $), siyah spor ayakkabılar ve bir kemer giyiyor; Charlotte, yine Trotters’tan bir çift Hampton kanvas spor ayakkabı (39 $) ve yakasının etrafına bir sıra çilek işlemeli bir kot tulum içinde sevimli görünüyor; George da Trotters’ta, 56 dolarlık chino şort, Nike spor ayakkabı ve 50 dolarlık Ralph Lauren polo tişört giyiyor.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Porteous, Galler ailesinin Prens Louis’in vaftiz töreni, 2019’da Royal Chelsea Flower Show’da Kate Middleton’ın Doğaya Dönüş bahçesinin açılışı ve yine Anmer Hall’da çekilen 2018 Noel kartı da dahil olmak üzere hayatlarının önemli anlarını fotoğrafladı. oldu. Ayrıca, Mart 2021’de Karayipler turlarında o zamanki Cambridge Dükü ve Düşesi’ne katıldı.

Kraliyet ailesi tarafından Anneler Günü münasebetiyle paylaşılan birkaç gönderiden biri. Kral Charles III Rahmetli annesi Kraliçe II. Elizabeth’e saygılarını sunarken, Kraliçe Eş Camilla, rahmetli annesi Rosalind Shand’a saygılarını sundu.

OKU  Kate Middleton, sürpriz bir yerel ziyaret için mükemmel bir yazlık blazer ve beyaz tişört giydi.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor

Moda

Kate Middleton parlak yeşil Trooping-the-Color takımı için beklenmedik bir tasarımcıya yöneldi.

Moda

Tabii ki, Kate Middleton arsız at kuyruğunu çiviledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir