Moda

Kate Moss şeffaf elbiseye evet, sutyene hayır dedi

Kate Moss şeffaf elbiseye evet, sutyene hayır dedi

Süper model Kate Moss transparan elbiseyi mantıklı sonucuna götürüyor: esasen çıplaklık. Açık olmak gerekirse, bunda yanlış bir şey yok! Erkekler her zaman vis nip (bu açıkta kalan meme ucu – etrafa yayın) ile kaçarlar. Ve Moss hiçbir zaman seksi ve açıklayıcı görünümlerden çekinen biri olmadı. Onun için iyi vb.

Moss, Londra’nın gösterişli restoranında bir Diyet Kola partisine katıldı* (bu nedir? Birine gidebilir miyim? Lütfen?) Annabel, ateşli, gösterişli bir moda sihirbazına benziyor. Siyah topuklu ayakkabılar ve siyah külotu, neredeyse göbek deliğine ulaşan ve bazı kolyeleri ortaya çıkaran ışıltılı şeffaf bir elbiseyle eşleştirdi. Gümüş bir el çantası taşıyarak, tüm takımı “Adı Anılmaması Gereken Kişi” yazan siyah bir pelerinle tamamladı. Madam Malkin titriyor. O çantada sihirli bir değnek var mı? İnanırdım.

Ricky Nöbeti M

Bu, klasik bir Kate Moss görünümüne zarif, yetişkin bir bakış. 1993 Yılın Görünümü partisinde, model siyah pantolon ve ışıltılı şeffaf bir slip giymişti (her şey buydu!), ancak o sırada makyajsız ve parmak arası terlik giyiyordu. Ah, gençlik.

Dave Benett/Getty Images
OKU  Lily-Rose Depp, Kate Mos'un ünlü şeffaf elbisesinin bir kopyasını giydi.
İlgili yazılar
Moda

Lily-Rose Depp, Kate Mos'un ünlü şeffaf elbisesinin bir kopyasını giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir