Moda

Ve çocuklar Kors giydi! Londra’nın parlak gençleri dün gece Tatler’ın Küçük Kara Kitap partisine cazibe kattı

Ve çocuklar Kors giydi!  Londra'nın parlak gençleri dün gece Tatler'ın Küçük Kara Kitap partisine cazibe kattı

The Windmill’de ışıltılı bir Hijinx gecesiydi. tatler Ülke çapındaki en seçkin bayan ve bayların şanlı listesi olan Küçük Kara Kitabının 2022 baskısını, Soho’nun tarihi simgesinde hepsini gölgede bırakacak bir suare ile başlattı.

O halde, davetli listesindeki en çekici isimlerin harika Michael Kors Koleksiyonu’nda yer almayı seçmesi yerinde olur. Yüksek cazibe, hoş terzilik ve uluslararası şıklıkla eşanlamlı olan tasarımcı, her zaman modanın jet sosyetesinin odak noktası olmuştur.

Lordlardan atletlere, soylulardan modellere kadar bu iyi topuklu yarışmacılar Kors’un en iyi tasarımları karşısında hayrete düştüler.

Lady Kitty Spencer, Nicola Peltz-Beckham ve Paris Hilton gibi isimleri fotoğraflayan sosyete fotoğrafçısı German Larkin, bu abartılı olayı yakalamak için elbette ideal seçimdi.

OKU  Terzilik tarzında eyer atın: Tatler's Style Counsel, Glorious Goodwood için nihai takım hakkındaki kararını veriyor
İlgili yazılar
Moda

Artık zamanı geldi: bu dokuz göz kamaştırıcı yeni sürümle sehpa cazibesini yükseltin

Moda

Bale düzünün geri dönüşünü unutun, bu sezon muhteşem ayakkabılar için opera topuklu ayakkabının geri dönüşünü tercih edin

Moda

Pop Kraliyeti: İngiliz hayranı Kraliçe Madonna, Londra'ya inerken yüce hüküm sürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir