Moda

Lily-Rose Depp, Kate Mos’un ünlü şeffaf elbisesinin bir kopyasını giydi.

Lily-Rose Depp, Kate Mos'un ünlü şeffaf elbisesinin bir kopyasını giydi.

Lily-Rose Depp, yeni bir fotoğraf çekiminde süper model Kate Moss’a saygılarını sundu. 23 yaşındaki model ve oyuncu, dizinin kapağında yer alıyor. İDİlkbahar Zamansız Sayısı, temelde şeffaf elbise konseptini icat eden şeffaf elbisenin bir versiyonunda. (Bakıyorum Depp bakın İD.)

1993’te Moss, Londra’da Elite Models tarafından düzenlenen bir etkinlikte tamamen transparan bir Liza Bruce elbisesi giydi. Gümüş astarın altında, o zamanlar 19 yaşındaki siyah iç çamaşırından başka bir şey giymemişti. Moss çok az makyaj yaptı veya hiç makyaj yapmadı ve saçını at kuyruğu şeklinde şekillendirdi. Parmak arası terliklerle aksesuarlandı (şık oldukları tek zaman).

Kate Yosun, 1993

Dave Benett/Getty Images

Babası Johnny Depp’in 1994’ten 1998’e kadar Moss ile çıktığı Depp, süper modele benzer bir tarza sahipti. (Depp’in annesi Fransız şarkıcı, model ve aktris Vanessa Paradis’tir.) Moss gibi o da sütyen takmadı ve siyah iç çamaşırı giydi. Moss gibi, çok az makyaj yaptı veya hiç makyaj yapmadı ve saçını rahat bir kabarıklıkla giydi. Gerçekten tek fark, Depp’in elinde bir sigara tutuyor olmasıdır. Ve Moss’un aksine, muhtemelen elbisenin transparan olduğunun farkındaydı.

Moss, British’e “Ertesi gün gazetede resimler çıkana kadar elbisenin içini gösterdiğini bilmiyordum” dedi. Moda 2022’de.

Depp kasıtlı olarak özel hayatını kişisel tutuyor, ancak röportajda Nepo bebek statüsüne (tekrar) değindi. “Artık bu konuşmalar konusunda çok temkinliyim” dedi. “Ailemin bana ‘en normal çocukluğu’ yaşatmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığını hissediyorum. Ve belli ki normal bir çocukluk değildi. Çocukluğumun herkesinkine benzemediğinin çok farkındayım. Ama aynı zamanda, tüm bildiğim bu, bu yüzden onda biraz teselli bulmam gerekiyordu. Etrafımda normalliğe ve gerçek hayata değer veren insanlarla çevrili olduğum için gerçekten şanslıyım ve bence bu dünyada var olmanın ve delirmemenin tek yolu bu.”

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kate Moss şeffaf elbiseye evet, sutyene hayır dedi
İlgili yazılar
Moda

Kate Moss şeffaf elbiseye evet, sutyene hayır dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir