Oyun Haberleri

Capcom Street Fighter: Duel’i Duyurdu

Street Fighter Duel Announcement

Capcom yeni bir duyuru yaptı. sokak dövüşçüsü oyun, Street Fighter: Düellotipik olandan oldukça farklı olacak şekilde ayarlanmış sokak dövüşçüsü gezi. Street Fighter: Düello oynaması ücretsiz bir mobil RPG’dir.


Street Fighter: Düello Capcom ve Crunchyroll arasında bir işbirliği görüyor. Crunchyroll, bunu “serideki ilk RPG” olarak tanımlıyor, ancak aynı zamanda serinin ticari marka dövüşlerinden bazılarını da içerecek şekilde ayarlandı. Crunchyroll belki de Japonya dışındaki en büyük anime ismidir ve şirket harika bir anime serisi sağlamakla meşguldür. Crunchyroll, güçlü anime IP kullanan önceki mobil oyunlarda da çalıştı. Benim Kahraman Akademim Ve naruto.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Capcom Bu Yıl Satış Rekorlarını Kırmayı Bekliyor

Fragman, Ryu’nun karanlık bir boşlukta durduğunu ve serinin yalnızca bazılarının birinci sınıf olduğunu gösteriyor. sokak dövüşçüsü Devasa bir Hadoken’i döndürmeden ve doldurmadan önce şirket için müzik ve arcade aksiyon sesleri. Ardından, karakter modellerinde oyuncağa benzer bir ışıltıya sahip olan hayranların gözdesi Chun-Li, Ken ve Blanka da ona katıldı. Ardından ekran, daha tipik bir konsept sanat tarzında daha fazla karakterden oluşan bir açılış ekranına geçer ve başlığı duyurur, Street Fighter: Düello ve Android veya iOS’ta Şubat ayı için ön kayıt istemi. Uygun miktarda beklenti oluştururken, fragman ne yazık ki oynanış açısından pek aydınlatmıyor. Crunchyroll’un web sitesi, oyuncuların “tüm dünyadan ikonik karakterleri işe almak ve seviye atlatmak için dünyayı dolaşacağını” belirterek daha fazla ayrıntı sunuyor. sokak dövüşçüsü seri.”

Hesaba katıldığında sokak dövüşçüsü bir anime değil ve Capcom zaten birkaç mobil oyun yayınladı. Sokak Dövüşçüsü 4 CE Android ve iOS için işbirliği biraz tuhaf. Ancak, Capcom’un üzerinde çalışmakla çok meşgul olduğu gerçeği düşünüldüğünde sokak dövüşçüsü 6, Canavar avcısıve çok beklenen Resident Evil 4 Yeniden YapımOsaka merkezli stüdyonun işin bir kısmını dış kaynak olarak kullanması mantıklı.

OKU  Noctua, 'katı kalite standartları' nedeniyle yeni 140 mm fanları yaklaşık bir yıl geciktiriyor

Bu, dünyadaki ilk video oyunu RPG olarak ilan edilirken sokak dövüşçüsü dizi, 1994’leri de hatırlamakta fayda var. Street Fighter: Hikaye Anlatma OyunuWhite Wolf’un mekaniğine dayalı bir masa üstü RPG Karanlığın Dünyası oyunlar. Ne yazık ki şu anda baskısı yok, ancak oyun oyuncuların kendi baskılarını yarattığını gördü. sokak dövüşçüsü karakter ve bir dövüş stili geliştirin. Karanlığın Dünyası dahil olmak üzere en ünlüsü Vampir: Maskeli Balo bu da kült klasiği aldı kan bağları. Sırasında Street Fighter: Düello bir RPG olarak ayarlandı, rol oynama mekaniğinin bir White Wolf unvanına kadar uzanıp uzanmayacağı şüpheli. Daha derin bir RPG için can atanlar için, Vampir: Maskeli Balo Bloodlines 2 2023’te yayınlanabilir. Street Fighter: Hikaye Anlatma Oyunu, Düello için en iyi bahis olacak sokak dövüşçüsü hayranlar, bir RPG ortamında franchise’ın tadını çıkaracak.

Street Fighter: Düello Android ve iOS için geliştirilmektedir.

DAHA: Street Fighter 6, Renkli Franchise İçin Bir Yükseliş Gibi Görünüyor

Kaynak: Crunchyroll

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Lucky Elden Ring Oyuncusu Mükemmel Zamanda İnayet Yerini Buldu

Oyun Haberleri

Diablo 4 haydut, 12 oyuncu için tasarlanmış neredeyse solo dünya patronu ve bir büyücü araya girip öldürmeyi %1 HP'de çalmasaydı olurdu

Oyun Haberleri

Elden Ring, Birinci Şahıs Moduna Sahiptir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir