Moda

Kışı daha sıcak: Bu sezon kır şıklığı nasıl korunur?

Kışı daha sıcak: Bu sezon kır şıklığı nasıl korunur?

Prenses Anne, Sandringham arazisinde, 1970

Bettman/Getty Images

Günler kısalıyor, gökyüzü kararıyor ve hava soğuyor; Kır severler kışın tehlikelerini çok iyi bilirler. Neyse ki, sıcaklıktaki bir düşüşün gardırobunuzu mahvetmesi gerekmiyor. Aslında, kırsal görünüm hiç bu kadar popüler olmamıştı.

Chanel’in son koleksiyonu tamamen tüvit hakkında; kumaş sen günlük tarım arazileri için-muhteşem. Bu dokuma harikasını tüm yinelemelerinde kucaklayın. Holland Cooper’ın trençkotları, İskoçya’daki Holyrood House’da görülen çekici bir ekose numarasıyla Galler Prensesi tarafından onaylandı ve Alaïa’nın fırfırlı yeleği mükemmel bir katman parçası.

Örme giyim söz konusu olduğunda, parlak İngiliz markaları Purdey ve Warm & Wonderful (Prenses Diana’nın ünlü koyun süveterinin yaratıcıları) gıpta edilecek çok sayıda seçeneğe sahiptir. Aksesuarlar için ise Gucci ve Prada’nın göz alıcı parçalarını tercih edin.

Her zaman olduğu gibi, terzilik taşralı hatunlar için mükemmel bir seçenek olmaya devam ediyor. Taşra tutkunu Kontes Lucan tarafından tasarlanan Lucan, modayı sahaya taşıyor, Farlows geniş bir tüvit dış giyim yelpazesine sahip ve Troy London bir jile tercihi. Tabii ki, en iyisi için Fairfax & Favor’ın ünlü Amira çizmeleriyle eşleştirin gösteriş.

Aşağıya bakınız tatler‘ın mükemmel kırsal kış kapsülü için düzenlemesi.

OKU  Moda aşkına! Sevgililer Günü kıyafetlerinin 5 kabilesi nasıl çözülür?
İlgili yazılar
Moda

Artık zamanı geldi: bu dokuz göz kamaştırıcı yeni sürümle sehpa cazibesini yükseltin

Moda

Bale düzünün geri dönüşünü unutun, bu sezon muhteşem ayakkabılar için opera topuklu ayakkabının geri dönüşünü tercih edin

Moda

Pop Kraliyeti: İngiliz hayranı Kraliçe Madonna, Londra'ya inerken yüce hüküm sürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir