Moda

Billie Eilish, yeni kokusunu tanıtmak için sırılsıklam ıslak file bir elbise giydi.

Billie Eilish, yeni kokusunu tanıtmak için sırılsıklam ıslak file bir elbise giydi.

Billie Eilish, son kokusu Eilish No. 1 ile “daha mutlu olamazdı”. 2 tanıtmak.

Şarkıcı haberi 17 Kasım’da Instagram’da paylaştığı çarpıcı bir tanıtım fotoğrafıyla duyurdu. Eilish #2 yarın ABD’de 9:00 am PT’de mevcut olacak!!!!!!!!! billieeilishfragrances.com’da” diye yazdı. “Her parçasıyla daha mutlu olamazdım. Sahip olduğun için çok mutluyum.”

Resimde Eilish, yağmurda ıslanmış saçları ve aynı şekilde ıslanmış ve yırtılmış siyah file elbisesi ile yatarken drama ve gizemi çağrıştırıyor. Eilish Hayır 2, web sitesinde açıklandığı gibi, “çekici ve şehvetli bir koku”. “Taze İtalyan bergamotu ve elma çiçeği, sizi cezbedici bir aromayla içine çekiyor ve papirüs ve karabiberin odunsu, dünyevi müstehcenliğini aşılıyor. Vahşi, ıslak haşhaşların kontrastı, odunsu palo santo ve abanoz tabanına akıyor, metalik, nüanslı koyu, odunsu ve şehvetli bir cilt miskiyle ustalıkla sarılmış.” Aynı zamanda 72 dolar!

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Bu görünüm, Billie Eilish’in son kırmızı halı görünümünün rahat estetiğinden ayrılıyor. 5 Kasım’da, 20 yaşındaki şarkıcı ve erkek arkadaşı, 31 yaşındaki Jesse Rutherford, uyumlu Gucci pijamalarıyla kırmızı halıdaki ilk çıkışını yaptı. Eilish, çifti meraklı gözlerden korumak için ipek ve dantel görünümü bir göz maskesi, terlikler ve pelüş bir battaniyeyle süsledi.

Axelle/Bauer-Griffin, Getty

OKU  Justin Bieber, Hailey Bieber ile suşi randevusu için tığ işi dev bir battaniye giydi.
İlgili yazılar
Moda

Billie Eilish, kadınsı giyindikleri için onları utandıran 'delilerden nefret eden kadınları' azarlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir