Moda

Kylie Jenner, şeffaf dantel catsuit ile Altın Küre’ye gizlice girdi

Kylie Jenner, şeffaf dantel catsuit ile Altın Küre'ye gizlice girdi

Kylie Jenner, 2024 Altın Küre’de kırmızı halıyı atladı ve muhtemelen sade siyah dantel catsuit’i sayesinde (çoğunlukla) fark edilmeden mekana gizlice girdi.

Jenner, filmdeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu (Komedi veya Müzikal) dalında aday gösterilen arkadaşı Timothée Chalamet’e katıldı. Wonkaonun artı noktası olarak.

İkisi birlikte halıda yürümese de tören sırasında yan yana oturdular, kucaklaştılar, öpüştüler, öpüştüler ve okşadılar. (Bunu çok kalabalık ve gerçek kelimelerle dolu bir odada yapmış olmaları Hollywood Basını Neden kırmızı halıda birlikte yürümediklerini merak ediyorum ama konu dışına çıkıyorum.)

Christopher Polk/Altın Küre 2024/Getty Images

Kylie’nin topluluğuna iyice bakmak zordu ama eminim ki daha sonraki bir tarihte tam bir kamera arkası fotoğraf çekimiyle zaman çizelgesini zenginleştirecektir. Görebildiğimiz kadarıyla, 26 yaşındaki genç, uzun kollu, dekolteli ve geniş yakalı, rahat bir kabarıklık ve alışılmadık derecede minimalist bir makyajla eşleştirilen şeffaf dantel görünümüne sahipti.

Abartısız estetiği korumak için Jenner takıları atladı. Sonuçta bu Chalamet’in parlayacağı gece – ve o da onunla uyumlu siyah pullu bir ceketle parladı.

Kylie Jenner ve Timothée Chalamet’in her ikisi de zahmetsiz Fransız dokunuşuna sahipler, bu da ilişkilerinin birbirleri gibi giyindikleri aşamaya geldikleri anlamına gelebilir.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kylie Jenner ve kızı Stormi, Kardashian tatil partisine uyumlu elbiseler giydi.
İlgili yazılar
Moda

Hala Emily Blunt'un Altın Küre'deki transparan elbisesini düşünüyorum

Moda

Tüm Zamanların En İyi 65 Altın Küre Elbisesi

Moda

Kourtney Kardashian Noel'de pantolon giymeyecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir