Oyun Haberleri

WWE 2K23, DLC’yi Yeni Grafikle Tanıtıyor

bad-news-barrett-wwe-2k23-cover

WWE 2K23 şifreli bir grafik yükleyerek DLC listesine gelecekteki eklemelerle dalga geçti. Geliştiriciler geçtiğimiz günlerde 1 Mart 2023’te bir duyuru yapılacağı konusunda alay ettiler. WWE 2K23 muhtemelen Bray Wyatt ve Bad News Barrett’ı DLC aracılığıyla gelecekteki kadrosuna dahil edebilir.


İle WWE 2K23Çıkış tarihi 17 Mart 2023 olan oyun için ön izlemeler daha da derinleşmeye devam ediyor. Yeni özellikler ve güncellenmiş mekanikler, liste açıklamasının tamamlanmasıyla birlikte vurgulanmaya devam ediyor. Fakat, WWE 2Kekibi, oyunculara gelecekteki oyunlarda yayınlanacak olan DLC paketlerine bir göz atma konusunda hiçbir zaman çekingen davranmadı – genellikle sezonluk geçiş içeriğine gelişmiş bir bakış gösteriyor. Bu yıl, ekip her zamankinden daha şifreli olmaya karar verdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: WWE 2K23, Roman Reigns’in İnanılmaz Genel Derecelendirmesini Açıkladı

WWE süperstarı Bray Wyatt’ın tuhaf teaser’larından ilham alan, WWE 2K23 geliştirme ekibi, DLC olarak alay edilen karakterlere işaret eden birkaç ipucu içeren bir grafik ipucu yayınladı. Nathan Frazer, Blair (Davenport), Chase U, Trick Williams ve diğerleri gibi isimler ve kelimeler okunabilirken, fotoğrafta çeşitli simgeler ve logolar da görünüyor. Yanan bir plak, istikrarlı Hit Row’u ima ediyor gibi görünüyor. Diamond Mine logosu, Ivy Nile veya Roderick Strong’u ima etmek için sağ üstte görülebilir. Bir tavşan tarafından tutulan bir elmas simgesi, Diamond Dallas Page’in logosuna çok yakın görünüyor. Ayrıca, eski bir şampiyonun DLC’nin bir parçası olabileceğini ima edebilecek bir Divas şampiyonluk kemeri de mevcut.

OKU  Microsoft başkanı AB bulut anlaşmasına açıklık getiriyor, popüler oyunlar rakiplere 'otomatik olarak' lisanslanacak ve 'bu küresel olarak geçerli olacak'

wwe-2k23-şifreli-alay

Geliştirme ekibinden spekülasyonlarla ilgili herhangi bir onay gelmemiş olsa da, mevcut isimlerin çoğu, grafikte açıkça adlandırıldıkları düşünüldüğünde oldukça açık. İle WWE 2K23 Tyler Breeze’i fazladan habersiz oynanabilir bir karakter olarak ortaya koyan birçok oyuncu, Bray Wyatt’ın hala resmi DLC dışı kadroya girebileceğini umuyor. Ancak Wyatt’ın logosu bu son açıklamaya dahil edildi, bu da onun bu içerik düşüşünün bir parçası olabileceği anlamına geliyor. Yine de pek çok hayran, onun bu tanıtıma dahil edilmesinin farklı bir versiyonu garanti edeceğini ve ana kadroya başka bir varyasyonun dahil edilebileceğini umuyor.

İle WWE 2K23John Cena merkezli Vitrin modu, dahil edilen isimlerin çoğu mantıklı. Bad News Barrett ve Bray Wyatt, kapak yıldızının birkaç yıl önce kaybettiği süper yıldızlardan bazıları. Carlito aynı zamanda Doctor of Thuganomics’i daha önce yenmiş biridir ve adı sol kısımda belli belirsiz gösterilmektedir. Görünüşe göre NXT, WWE Legends ve Cena’nın kariyerinin bir parçası olan çeşitli güreşçiler bu yılki sezonluk geçişin genel içeriği olabilir. Umutla, WWE 2K23 yakında bu tahminleri doğrulamak için resmi isimleri onaylar.

WWE 2K23 17 Mart 2023’te PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek.

DAHA: WWE 2K23’ün Becky Lynch’e Bianca Belair’den Daha Yüksek Genel Derecelendirme Vermesi Mantıklı Değil

Kaynak: WWE 2K

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.