Moda

Fergie abartılı moda bayrağını kaldırdığında! York Düşesi Sarah’nın onuruna, lezzetli Camp American Tour drone’u

Fergie abartılı moda bayrağını kaldırdığında!  York Düşesi Sarah'nın onuruna, lezzetli Camp American Tour drone'u

Fergie kırmızı, beyaz ve mavi saç aksesuarlarını gösteriyor

Tim Graham/Getty Images

York Düşesi Sarah, son romanını yayımladıktan sonra bu hafta yine manşetlerde. Büyüleyici bir bayanve açık konuş Merhaba! Kraliçe II. Elizabeth’in iki sevgili corgisinin mirası ve eski kocası Prens Andrew’un Frogmore Cottage’a olası taşınması hakkındaki düşünceleri.

Yine de Düşesi düşünmemizin başka bir nedeni var, çünkü bu hafta, gölet boyunca belirli bir kraliyet ziyaretinde muhteşem bir tam gaz Fergie kraliyet tur cübbesini açılışından bu yana 34. yılını işaret ediyor.

okumaya devam et

Prens Andrew, Frogmore Kulübesine mi taşınacak? York Düşesi Sarah devreye girer – ve Kraliçe’nin corgis’i hakkında bir güncelleme verir

York Düşesi Prens Andrew ve Sarah, Majestelerinin ölümünden sonra Kraliçe’nin Corgis, Sandy ve Muick’ini evlat edindi.

ürün resmi

1988’de yeni hamile olan Ferguson, kocasıyla birlikte sekiz günlük Buy British seferi için Los Angeles’a uçtu. Duraklar arasında LA Country Museum’da bir İngiliz Sanat Festivali, The Music Center’da bir defile ve Bel Age Hotel’de yıldızlarla dolu bir gala yer aldı. senin yaklaşımın bir moda Bu performanslar için? Utanmazca kamp saç aksesuarları.

Düzgün bir topuzun içine iğnelenmiş, kristal işlemeli İngiltere ve ABD bayrağı broşları; balık kuyruğu örgüsünden aşağıya doğru kademeli olarak uzanan uyumlu fiyonklarla eşleştirilmiş, arkasında “LA” yazan geniş kenarlı bir şapka; kabarık saç modellerinden fışkıran çiçekler; Pastel pembe boncuklarla süslenmiş saç fileleri – yerel esintili kiç aksesuarlar günlük olarak sunuluyordu.

O zamanki tabloid o kadar nazik değildi ve olayı “iki kraliyetin küstah, kaba, aşırı, kırılgan bir sergisi” olarak nitelendirdi. Ancak geriye dönüp bakıldığında, coğrafi olarak esinlenen yüksek saygı, onu hem kraliyet mensuplarının hem de devlet başkanlarının haritasına yerleştirdi.

okumaya devam et

Prenses Beatrice, York Düşesi Sarah’ı muhteşem bir seksenli reveransla kanalize ediyor

Rahmetli Kraliçe’nin torunu, kraliyet tarzının gerçek bir yıldızı

ürün resmi

2019’da eski First Lady Melania Trump, burnuna “diplomatik pansuman” taktığı için İngiltere’ye gittiğinde dünya çapında bir sansasyon yarattı. Big Ben baskılı bir Gucci bluzu, Union Jack renklerinden oluşan ciddi bir palet ve Ascot’a hazır tuhafiye fabrikası giyen moda meraklısı netizenleri, açıkça ödünç aldığı stil kodlarına karşı temkinli bir şekilde ayırdı.

Bugünlerde ince bir baş sallamayı savunan Galler Prensesi; trendin daha akıllı bir yorumu. En son Galler’e yaptığı bir ziyarette, Alexander McQueen frakının yakasını gümüş bir pırasa broşla süsledi. Ülkenin ulusal amblemini temsil eden parça, aslen Kraliçe II. Elizabeth’e ait olan ve 1960 yılında Galler Muhafızları tarafından kendisine verilen orijinalin bir kopyasıydı.

Konumunuzu temsil etmek isteyip istemediğiniz sen günlük moda yoluyla veya sadece ultra sevimli aksesuarlar için bir tutkunuz varsa, Vintage Fergie’nin gardırobunuzu etkilemesine izin verin. Bu çok komik.

Kalabalığın bir parçası olun: dergi evinize gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Monako Prensesi Stéphanie'nin 58. yaş gününde en şık anları