Moda

Makosen ayakkabılar aşkına, asil bir şekilde tanınan ısmarlama ayakkabıcı Arthur Sleep, Savile Row’da ayaklarını buluyor.

Makosen ayakkabılar aşkına, asil bir şekilde tanınan ısmarlama ayakkabıcı Arthur Sleep, Savile Row'da ayaklarını buluyor.

Ismarlama Ayakkabıcı Arthur Sleep, 7-8 Savile Row

Arthur Sleep’in izniyle

Ülkenin en ünlü moda caddelerinden biri olan Savile Row’da yürürken, şubatın sonlarında gri bir akşam. Henry Poole, 1860 yılında Kral VII. Edward için ilk smokini burada tasarladı; Winston Churchill’in ulusu II. Dünya Savaşı’nda yönetirken donatıldığı yer; ve Edward Sexton’ın 1960’larda Sir Mick Jagger’ın inanılmaz derecede havalı ekibine kusursuz bir şekilde dikilmiş takım elbise giydirdiği yer. Ama bu gece aradığım, kahramanın geçmişinin mirası değil. Bunun yerine, en yeni sakini Arthur Sleep’in parıldayan oniks külçesinden yayılan sıcak yeşil parıltı beni kendine çekiyor.

okumaya devam et

Bahar gotik şıklığına gitmeye cesaretin var mı? tatlılar Beauty Editor, buna nasıl ulaşılacağını açıklıyor bu sezonun görünümü

Gotik cazibe ölümden dirildi ve sosyete büyülendi. tatler güzellik editörü Astrid Joss’u karanlık tarafa gönderiyor. Kara kalbini ye Morticia!

ürün resmi

Aslında hiç terzilik yapmıyorum; Ayakkabı için buradayım. 150 yıldır ilk kez bir kunduracı 7-8 Savile Row’daki binayı devraldı ve tabii ki ilk deneyenlerden biri olmak zorundaydım.

Tatler’s Style Editor tarafından özel yapım beyaz deri makosen ayakkabılar

Sadece birkaç saat önce bir çift özel yapım beyaz deri makosen ayakkabı sipariş etmiştim. Parlak gümüş rengi deri astarı ve kapitone altın rengi ipek tabanıyla sahnedeki yeni favori parçalarım. Puro şarap garsonu ve kasaba adamı Max Foulkes’in (tarihçi ve yazar Nicholas Foulkes’in oğlu) bir hafta önce benzer bir çift yaptırdığını ve James Dean tarzında motosikletini sürmeden önce mutlu bir şekilde topladığını duydum.

O günün erken saatlerinde kurucular Chris Boadle ve Jay Azam ile görüşmüştüm. Birinci sınıf moda tutkunu, şık giyimli iki beyefendi, zaman zahmetsizce geçti. Bunu, yozlaşmış bir şekilde dekore edilmiş (elbette kendi tasarladığı) mağaza turu, zengin teklifler arasında bir gezinti ve bodrumdaki etkileyici 64 metrekarelik mikro fabrikada bir yolculuk izledi.

2013’te etiketi dijital olarak piyasaya sürdüğünden beri, Arthur Sleep (adını evde makosen ayakkabılar giyerken kullanılan ‘yarı uykulu’ anlamına gelen Cockney teriminden almıştır) modern kraliyet ailesini takip eden bir kült topladı. “Arkadaşlarımızla doğru başladı. Jay, katıldığı bir etkinlik için bir çift ayakkabı yaptırmak istedi ve biz de bunu nerede yapabileceğimizi düşündük. Böylece kendimize eğlenceli ayakkabılar yapmaya başladık,” diyor Boadle. “Talepler almaya başladık. Daha sonra arkadaşların arkadaşları onları giydi, bazı önemli insanlar onları giymeye başladı ve biz de çekirdek izleyici kitlemizi bu şekilde oluşturduk” diye ekliyor Azam.

Galler Prensi ve Prensesi, 2022’de Ölmek İçin Zaman Yok’un galasında

Mike Marsland/WireImage

Ürünlerinin ve iş modellerinin kalitesine duyulan sessiz güven ve zaten ağızdan ağza organik olarak büyüyen çok sayıda sadık müşteriyle, gerçek mekanda faaliyet gösteren bir mağaza doğal bir ilerlemeydi. “Gerçekten sadık Arthur Sleep hayranlarımız var; oldukça bağımlılık yaratan bir deneyim” diyor Boadle. “Son dört yılı mikro fabrika sürecimizi geliştirmekle geçirdik. Şimdi bunu dünyaya ifşa ediyoruz ve zanaatın merkezi olan Savile Row’dan yapıyoruz.”

okumaya devam et

mahkeme iş başında! tatlılar Stil Danışmanı, gece kıyafetlerinin en zarif aksesuarı olan opera eldiveni hakkındaki hükmüyle geri dönüyor.

tatlerChandler Tregaskes, Stil Editörü , size moda dünyasından en muhteşem içgörülerini getiriyor. Bu gecenin bölümü tamamen opera eldivenleriyle ilgili, bu yüzden kollarınızı hazırlayın ve mahkeme onaylı ihtişama hazırlanın

ürün resmi

Prens William, kadife makosen ayakkabıların hevesli bir hayranıdır.

Max Mumby/İndigo/Getty Images

Ürün? mokasen. Bir sürü mokasen. 1926’da bir çift oluşturmak için Piccadilly’s Wildsmith Shoes’a yaklaşarak bu slip-on stili modanın ön saflarına taşımasıyla tanınan King George V’di. Şimdi, torunu Prens William’dan onay mührü alan kişinin Arthur Sleep olduğu söyleniyor.

Özelleştirilebilir seçeneklerden oluşan bir Aurora Borealis ile müşterilere benzersiz, benzersiz bir ısmarlama ayakkabı deneyimi sunuluyor. Erkekler, kadınlar, çocuklar ve aradaki her şey için süreç çığır açıcıdır. Ekip, müşterilerini, tasarıma dahil edilebilecek, kalplerine yakın olan malzemeleri getirmeye teşvik ediyor. Bu gün, Royal Mint para çantalarının ustalıkla zarif, modern şekerlemelere dönüştürüldüğünü görüyorum. Aşağıda çalışma odasında, bir Kraliyet Ev Süvari eyeri reenkarnasyonu bekliyor.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bir anın oluşumu: Vivienne Westwood'un Couture Şefi, Tatler'in son kapak çekimi için saraya yakışan gösterişli özel yapım şekerlemeler yarattığını anımsıyor