Oyun Haberleri

Logan Paul, 66 Milyon Yıllık Triceratops Kafatasının Sahibi

Logan Paul Collectible

bu YouTuber ve internet fenomeni Logan Paul, 66 milyon yıllık bir Triceratops kafatasına sahip olduğunu açıkladıktan sonra bir tartışma daha yarattı. Triceratops kafatası şu anda YouTube yıldızının Porto Riko’daki 16 milyon dolarlık mülkünde türünün tek örneği koleksiyonunun bir parçası olarak sergileniyor.


Daha önce, Logan Paul 700’ü açık arttırmayla sattı. pokemon kartlar ve bu kez bu nadir koleksiyon parçasını bir müzayededen yarım milyon dolara satın aldı. Paul’e göre, söz konusu triceratops kafatasının yaklaşık 66 milyon yaşında olduğuna inanılıyor, yaklaşık 1,8 metre uzunluğunda ve yaklaşık %70’i gerçek kemik. Logan, “Değeri olan bir parça, güzel, ayırt edici bir özellik,” dedi ve “akıllara durgunluk veren” dedi. Paul’ün sahip olduğu kafatası, fosil alım satımının etik kuralları ve bilimsel araştırma ve eğitim için potansiyel çıkarımlar hakkındaki tartışmaları şimdiden yeniden alevlendirdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Avustralya Polisi KSI, Logan Paul Prime Etkinliğini Kapattı

Kafatasını satın almasıyla ilgili tartışmalara rağmen Logan Paul, benzersiz bulgusunu milyonlarca takipçisiyle paylaşmayı kendine görev edindi. Kafatasıyla yaptığı yolculuğu sosyal medyada belgeledi, taşındığı, sergilendiği ve incelendiği fotoğraf ve videoları paylaştı. Triceratops kafatası, sahip olduğu tek nadir koleksiyon parçası değil, aslında birçok başka pahalı ve benzersiz eşyası olduğu için. Paul’ün koleksiyonu nadir bulunanlardan pokemon nadir koleksiyonlara olan tutkusunu gösteren antika spor hatıra kartları.

OKU  Baldur's Gate 3 yayınında kız arkadaşının Lae'zel'le yatmasını izlemek Shadowheart'ın seslendirme sanatçısını tamamen şaşkına çevirdi: 'Ne diyeceğimi bilmiyorum'

Logan Paul Koleksiyonluk

Paul’ün ilk baskı seti pokemon kartları, koleksiyonundaki en çarpıcı parçalardan biridir. Ayrıca imzalı formalar ve beyzbol topları da dahil olmak üzere antika spor hatıralarından oluşan bir koleksiyonu var. Logan, Porto Riko’daki 16 milyon dolarlık malikanesindeki nadir eşyalarını gösteren bir video paylaştı. Videoda, izleyicileri mülkte bir tura çıkarıyor, etkileyici özelliklerini sergiliyor ve taşındığından beri yaptığı iyileştirmelerden bazılarını detaylandırıyor. Konağın öne çıkan özellikleri arasında şık beyaz duvarlar, zemin ve -tavana kadar pencereler ve bol doğal ışık alan açık bir kat planı.

Büyük bir yüzme havuzu, jakuzi ve konukları ağırlamak için mükemmel olan geniş bir veranda alanı ile konağın açık alanı da bir o kadar etkileyici. Yeni edindiği mülkünü gezerken, kısa süre önce piyasaya sürdüğü içkisi ”PRIME”dan ve PRIME’dan ne kadar para kazandığından da bahsetti. Performans artırıcı bir içecek olarak pazarlanan içecek, tüketicilere enerji artışı sağlamak ve hedeflerine odaklanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

DAHA: Logan Paul’un Pokemon’a Olan Takıntısı Açıklandı

Kaynak: Logan Paul – YouTube (Dexerto aracılığıyla)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.