Moda

Taylor Swift, Travis Kelce’nin play-off maçına şimdiye kadarki en samimi kıyafetiyle katılıyor

Taylor Swift, Travis Kelce'nin play-off maçına şimdiye kadarki en samimi kıyafetiyle katılıyor

Eğer Taylor Swift olmasaydı, onun sadece kış futbolu maçı sırasında tribünlerde titreyen sıradan bir kız olduğunu düşünürdünüz. 21 Ocak’ta 34 yaşındaki pop yıldızı, Kansas City Chiefs’in Buffalo Bills’e karşı oynadığı play-off maçına, belki de en rahat kıyafetiyle erkek arkadaşı Travis Kelce’ye tezahürat yapmaya hazır olarak geldi. Futbol sezonu boyunca Swift bunları giymek arasında geçiş yaptı Arama-kodlu topluluklar ve özel ürünlerde tam Chiefs WAG. Bir de elbette her iki estetiğe de hizmet eden kıyafetler var. Dürüst olmak gerekirse, bu kayan bir ölçek.

Bu Pazar, New York Erie County’deki Highmark Stadyumu’na kırmızı yıldızlı fildişi üniversite tarzı bir ceket, kırmızı bere, siyah pantolon ve kendine özgü kırmızı dudağıyla girdi. Merak ediyorsanız, tükenen ceket şuraya ait: GANT x Kilo Kish Blank Canvas işbirliği ve maliyeti 1.800 dolardır.

X içeriği

Bu içerik web sitesinde de görüntülenebilir ortaya çıkar dışında.

Tam bir futbol hayranı gibi görünüyordu ama Travis Kelce’nin çabalarını destekleyen tek kişi Swift değil. Kelce, kız arkadaşına her fırsatta (tanışmadan önce bile) yaklaşmanın yanı sıra, Chiefs’in veda haftasında Kasım ayındaki Eras Turunu görmek için Arjantin’e uçtu. Bunun nasıl gittiğini hepimiz biliyoruz.

“Bir ilişkinin halka açık olduğunu söylediğinde, bu onun sevdiği şeyi yapmasını izleyeceğim anlamına geliyor. Birbirimiz için ayağa kalkıyoruz. Swift, “Diğer insanlar orada ve umurumuzda değil” dedi. Zaman Yılın Kişisi röportajı sırasında. “Bunun tam tersi, birisiyle görüştüğünüzü kimsenin bilmemesini sağlamak için çok çaba harcamanız gerekiyor. Ve birbirimizle gurur duyuyoruz.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kendall Jenner, Hailey Bieber'ın erkek fatmasının uyumlu siyah deri giymiş şık annesi
İlgili yazılar
Moda

Ben sadece beyaz çizmelerle küçük bir köpekle poz veren Demi Moore olmak istiyorum

Moda

Victoria Beckham, Super Bowl reklamını tanıtmak için karakterine çok aykırı bir görünüm giydi

Moda

Taylor Swift, özel takılarıyla Travis Kelce'ye en tatlı mesajı gönderdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir