Moda

Matthew McConaughey, nadir bir aile fotoğrafında 10 yaşındaki oğlunun saçını dalgalı bir şekilde kestiriyor

Matthew McConaughey, nadir bir aile fotoğrafında 10 yaşındaki oğlunun saçını dalgalı bir şekilde kestiriyor

Matthew McConaughey birçok yeteneğe sahip bir adam ama saç kesmek onlardan biri değil. 26 Şubat’ta, yıldızlararası Oyuncu, eşi Camila Alves McConaughey’nin Instagram hesabında elinde makasla ve çiftin üç çocuğundan en küçüğü 10 yaşındaki Livingston McConaughey ile berber koltuğunda görüntülendi. Yerdeki saç miktarına ve Livingston’ın kararsız ifadesine bakılırsa, işlerin biraz kontrolden çıktığını söylemek yanlış olmaz.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Büyük pay, çiftin en büyük çocuğu olan 14 yaşındaki Levi McConaughey tarafından denetlendi. Matthew’un çabaları iyi niyetli olsa da, sonuçlar… en iyi ihtimalle dalgalıydı. Hayranlar fark etti.

Yorumlara bakılırsa, bir ebeveyni tarafından şüpheli bir saç kesimi yaptıran tek kişi Livingston değil. “Oh hayır! Korkunç ‘baba saç kesimi’ değil!!!! ” bir yorum yaptı, ancak başka bir kullanıcının ekleyecek daha olumlu bir şeyi vardı: “Baba saç kesimi doğru yapıldığında oldukça havalı.”

Model Brezilya’da doğup büyüdüğü için Camila’nın yazısı hem İngilizce hem de Portekizce olarak yazılmıştı. “Sonra bu oldu… aí isso aconteceu…”

2015 yılında Camila resmi bir Birleşik Devletler vatandaşı oldu (Emily Blunt ile aynı törenle!). Çiftin ayrıca Matthew McConaughey’nin makas mutlu saç kesimine maruz kalmayan Vida adında 13 yaşında bir kızı var.

Sonuç mükemmel olmasa da, olay çocuklara birlikte vakit geçirme şansı vermiş gibi görünüyor.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu bir başlık meselesi: gelecek sezonun en göz alıcı trendiyle nasıl tanışılır?
İlgili yazılar
Moda

Matthew McConaughey'nin çocukları, Matthew McConaughey olmadan Paris Moda Haftası'na katıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir