Moda

Matthew McConaughey’nin çocukları, Matthew McConaughey olmadan Paris Moda Haftası’na katıldı

Matthew McConaughey'nin çocukları, Matthew McConaughey olmadan Paris Moda Haftası'na katıldı

Matthew McConaughey büyük bir moda tutkunu değil ama karısı ve çocukları öyle. Oscar ödüllü oyuncunun en büyük iki çocuğu, 13 yaşındaki Vida ve 14 yaşındaki Levi, model anneleri Camila Alves McConaughey ile birlikte Paris Moda Haftası’na katıldı. Camila, Vida ve Levi’yi Stella McCartney’nin hafta sonu sunulan Sonbahar/Kış 2023 defilesine getirdi. On yaşındaki Livingston orada değildi.

Camila, Vida ve Levi tarafsız bir şekilde hemfikirdi. Camila, batı tarzı ten rengi bir şapka giymişti (bir metreden daha yakın değilseniz gerçekten bir McConaughey misiniz?) ve siyah bir sutyenin üzerine kısa bir ceket olan ten rengi bir takım elbise. Bu arada Vida, spor ayakkabılarla rahat ama sofistike bir grafik elbise giymişti ve katmanların kralı Levi, ekoseli bir takım setin üzerine bej bir şal giymişti.

Beş McConaughey’den üçü

Arnold Jerocki/Getty Images

Camila Alves, 2006 yılında Matthew McConaughey ile tanıştı. Levi 2008’de ve Vida 2010’da doğdu. Çift 2011’de nişanlandı ve 2012’de evlendi. Aynı yıl üçüncü çocukları Livingston’ı dünyaya getirdiler. Aile şu anda Austin, Texas’ı evleri olarak görüyor.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Schiaparelli, Paris Moda Haftası'nı aslanlar, leoparlar ve kristallerle başlatıyor - aman tanrım!