Oyun Haberleri

Genshin Impact 3.5 Sızıntısı Dehya ve Cyno Silah Afişini Ortaya Çıkardı

Genshin Impact character Dehya

yeni Genshin Etkisi sızıntı, yaklaşan güncelleme 3.5’in ilk bölümünde silah afişinde hangi öğelerin görüneceğini ortaya çıkardı. Oyunun silahları, genellikle oyundaki en güçlü olan beş yıldızlı öğelerle beş farklı nadirlik derecesine ayrılabilir.


Genshin Etkisi3.5 sürümü için resmi canlı yayın etkinliği, bir sonraki güncelleme için iki yeni karakter olan Dehya ve Mika’yı onayladı. Dehya, güncellemenin ilk bölümünde, ilk tekrarını alacak olan Electro sırıklı silah kullanıcısı Cyno ile birlikte görünecek. Başlangıçta 3.1 güncellemesinde serbest bırakıldı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact, İç içe Kaderleri Almak İçin Yeni Bir Yol Sunacak

üzerine yeni bir yazı Genshin Etkisi Leaks alt dizini, yaklaşan 3.5 Silah Afişinde hangi silahların görüneceğini açıkladı. Silah Afişindeki en güçlü öğeler, genellikle Sınırlı Karakter Sancağında gösterilen beş yıldızlı karakterler için özel silahlar görevi görür. için ilk afiş döngüsündeki tek yeni silah Genshin Etkisi 3.5 sürümü, Dehya’nın Beacon of the Reed Sea adlı beş yıldızlı kil üreticisi olacak. Sızıntıya göre gelecek silah pankartı şu öğeleri içerecek:

  • Beacon of the Reed Sea – beş yıldızlı claymore
  • Scarlet Sands Asası – beş yıldızlı sırıklı silah
  • Alley Flash – dört yıldızlı kılıç
  • Kurban Edilen Büyük Kılıç – dört yıldızlı claymore
  • Eye of Perception – dört yıldızlı katalizör
  • Dragon’s Bane – dört yıldızlı sırıklı silah
  • Alley Hunger – dört yıldızlı yay
OKU  Usta Dedektif Arşivleri: Rain Code Yeni Fragmanı Aldı

3.5 Mero aracılığıyla İlk Yarı Silah Sancağı
u/rice-guardian tarafından Genshin_Impact_Leaks içinde

Elemental Beceri bir düşmana vurduktan veya silah sahibi hasar aldıktan sonra pasifi SDR’yi %20 artırdığından, yeni kil eşyası Dehya’nın oyun tarzına mükemmel bir şekilde uyacak. Silah ayrıca karakterin maksimumunu artırma potansiyeline sahiptir. Bir kalkan tarafından korunmadıkları takdirde HP %32 oranında artar, bu da oyuncuların Zhongli, Diona veya Noelle gibi destekleri kullanmaktan kaçınmaları gerektiği anlamına gelir.

Bazı hayranlar, Beacon of the Reed Sea’nin hemen hemen her killi karakter tarafından kullanılabilecek çok genel bir silah gibi göründüğünü söylediler. Genshin Etkisi yakın dövüş için üç önemli istatistik sağladığı için: ATK, Crit Rate ve HP. Scarlet Sands’in Asası, Sumeru karakterlerinde yaygın hale gelen Element Ustalığına dayalı olarak sahibinin ATK’sını arttırdığı için Cyno’nun en iyi silahıdır.

Dehya’nın kil mermisine benzer şekilde, Cyno’nun özel silahı da karakter bir rakibe Elemental Beceri ile saldırdığında ek ATK sağlar. Birçok oyuncu, karakterin Elemental Ustalığına çok bağlı olduğu ve oyunda çok fazla sırıklı silah karakteri bulunmadığı için bu silahı çok niş olarak görüyor. Genshin Etkisi bu istatistiğe öncelik veren birimler.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

OKU  Vampire Survivors stüdyosu, 'yırtıcı olmayan' bir mobil geliştirici bulamadığını, bu yüzden işi kendisinin yaptığını söylüyor

DAHA: Genshin Impact: Oyundaki Tüm Coğrafi Karakterler ve Geçmiş Hikayeleri

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.