Oyun Haberleri

World of Warcraft: Dragonflight’ın Raszageth’i, Visage Formuyla Harika Görünüyor

WoW Raszageth visage form heroforge

A World of Warcraft fan, Raszageth için ejderha Aspects’in yüz biçimlerinden ilham alan harika bir yeni görünüm tasarladı. ejderha uçuşu. Raszageth asla bir çehre şekli almasa da World of Warcraft: Dragonflightbu fan konsepti, oyunculara onun insansı kılığının neye benzemiş olabileceği hakkında bir fikir veriyor.


ejderhalar World of Warcraft bazen Azeroth’un ölümlü ırklarıyla başa çıkmalarını kolaylaştırmak için insansı kılıklara bürünerek yüz şekilleri alırlar. Bununla birlikte, ilk büyük hasım olan Raszageth, ejderha uçuşuve Vault of the Incarnates baskınının son patronu bir proto-ejderhadır. Bu atalara ait ejderlerin görünüş biçimleri aldıkları bilinmez, bunun yerine her zaman gerçek ejderha görünümlerini korurlar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: World of Warcraft: Dragonflight Oyuncuları Dragonriding’in Keyfini Çıkarmaya Devam Ediyor

Bu, Redditor’a öncülük etti ve World of Warcraft Princevanir hayranı, Raszageth’in bir yüz formuna sahip olsaydı nasıl görüneceğini hayal etmek için. Princevanir, Hero Forge’u kullanarak heyecan verici bir Night Elf olarak Raszageth’in mükemmel bir 3D modelini yaptı. Zırhı ve boynuzları eşleşiyor World of Warcraft’ın stili iyi ve renk şeması, baskın patronununkine mükemmel bir şekilde öykünüyor. Komuta ettiği şimşek, Fırtına Yiyen unvanına sahip bir ejder edasına yakışıyor ve kesinlikle Raszageth ile mücadele eden oyuncuların anılarını uyandıracak. ejderha uçuşu‘S Vault of the Incarnates baskını.

OKU  Yeni League of Legends şampiyonu Hwei şüphe uyandıracak şekilde Dota 2'nin kullanımı en zor kahramanlarından birine benziyor

vay-sima-formu-hayran-kavramı

Burada Forge, oyuncuların tarayıcılarından erişebilecekleri binlerce özelleştirme seçeneğine sahip ücretsiz bir minyatür modelleme programıdır. Genellikle karakter yapmak için kullanılırken Zindanlar ve Ejderhalar veya diğer TTRPG’ler için Hero Forge, hayranların aşağıdaki gibi oyunlardan karakterleri yeniden yaratması için mükemmel bir yerdir: World of Warcraft. Oyuncular, sitede oluşturdukları özel yapım 3D baskılı modellerini gerçek hayatta kullanmak için bile satın alabilir veya ARcana ve TaleSpire gibi sanal masa üstlerinde kullanabilirler.

Princevanir’in arkadaşı World of Warcraft hayranlar, Storm-Eater için özel görünüm formunu takdir etti. Raszageth, birçokları için favori bir kötü adam oldu World of Warcraft ilgi odağındaki kısa süresine rağmen hayranlar. Birçok Vay hayranlar, Vault of the Incarnates’teki yenilgisinden önce Raszageth’i daha fazla görebilmeyi dileyerek, çalışmalarından dolayı onlara iltifat ettiler.

Diğer World of Warcraft oyuncular Princevanir’in Raszageth modeliyle dalga geçti. Kollarının çok uzun olduğunu iddia ettiler ve proto-ejderhayı güdük, dinozor benzeri kolları için alay ettiler. Diğerleri, ejderha tasarımı için kuşlardan ilham aldığı düşünüldüğünde, Raszageth’in görünüş formunun bir Arakkoa olarak nasıl görüneceğini merak etti. Diğer Primal Incarnate kardeşleriyle artık savaşmakta özgür. World of Warcraft Yama 10.1 ve sonrasında, Princevanir’in gelecekte Iridikron, Fyrakk veya Vyranoth için yüz formları yapıp yapmayacağı merak edilmelidir.

World of Warcraft şimdi PC için kullanılabilir.

DAHA: World of Warcraft: Dragonflight, Dragon Visage Formları Hakkındaki Bu Büyük Soruyu Cevaplamalı

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.