Moda

Megan Thee Stallion, kesikli şeffaf metalik bir elbiseyle parıldadı

Megan Thee Stallion, kesikli şeffaf metalik bir elbiseyle parıldadı

Güneş gözlüklerime ihtiyacım var çünkü Megan Thee Stallion’un son göz alıcı görünümü gerçekten ışıltılı.

Müzisyen, parıldayan metalik sutyen üstü ve uyumlu transparan eteğiyle dans ettiği bir videosunu yayınladığında hayranlarını büyüledi. Videoda, yeni bal sarısı bir Megan’ın bir Beyoncé remiksi eşliğinde dans ettiğini görüyoruz, yapay elmaslarla süslenmiş dumanlı gri sıvı file boyundan bağlamalı bir sutyen üst içinde büyüleyici görünüyor. Korsaj, bir tarafta eteğe siyah ve gri tüy tasarımıyla tutturulmuştur, her bir tüy, korsaj gibi değerli taşlarla süslenmiştir.

Eteğin kendisi bir ayak üzerinde yüksekte kesilir ve anvelop tarzı bir kayışla sabitlenirken diğer tarafı yere düşer. Etek, üst kısımla aynı şeffaf ağdan yapılmıştır ve her şey temelde ekrandan parlar.

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

Megan Thee Stallion, sıcak sarı bukleleri ve gözlerinin iç köşelerinde bir ışıltı ve göz kapaklarında aynı renkte bir yıkama dahil olmak üzere uyumlu gümüş makyajıyla disko havasını canlı tuttu. Tırnakları da aynı dumanlı gümüş rengindeydi ve süper uzun, kare uçlara sahipti. Bir astar, parlak dudak ve elmas göbek halkası, ışıltılı göz alıcı görünümünü mükemmel bir şekilde tamamladı.

Kısa bir aradan sonra sosyal medyaya döndüğünden beri Megan, CMT Müzik Ödülleri’nde giydiği, 90’lardan ilham alan ve şık görünen özel dikim safir mavisi Defaïence dekolteli elbisesi de dahil olmak üzere neredeyse sürekli güzellik ve stil ilhamı sunuyor. çekici yıldızda, giydiği Bach Mai denizkızı elbisesinden bahsetmiyorum bile. makyaj fuarı Oscar sonrası parti. Yakın tarihli bir gönderide giydiği Hottie Club tanga iç çamaşırı gibi, daha ağırbaşlı anları bile kopyalanmaya değer. Gerçekten giyemeyeceği hiçbir şey yok.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Beyoncé'nin Rönesans turu başladı ve görünüş her şeydir
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir