Moda

Margot Robbie’nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Margot Soygunları Barbie Basın turu stil serisi devam ediyor. Dünya prömiyeri için Barbie 9 Temmuz Pazar günü Los Angeles’taki Shrine Auditorium ve Expo Hall’da Oscar adayı, ikonik Barbie bebek görünümüne şimdiye kadarki en iyi insani yaklaşımını sergiledi.

33 yaşındaki oyuncu, Solo in the Spotlight Barbie’nin 1960 görünümündeki Solo’nun tam bir kopyası olan özel yapım Schiaparelli elbisesiyle kırmızı halıda yürüdü.

Robbie’nin askısız büstiyer elbisesi siyah payetlerle kaplıdır ve vücuda tam oturmaktadır. Ayak bileklerinin hemen üzerine düşen etek kısmında siyah tülden yapılmış bir tutu parlıyor ve denizkızı silueti yaratıyor. Tülün içinde tek bir kırmızı gül beliriyor. Tıpkı Spotlight Barbie’deki Solo gibi Robbie de dirseklerine kadar uzanan siyah opera eldivenleri, gümüş elmas kolye, siyah sivri uçlu parmaklar ve pembe bir mendil takıyordu. Saçını, ilham aldığına benzer bir topuz yapmıştı; mükemmel bir şekilde kıvrılmış, bir kısmı yüzü çerçeveleyen yana doğru taranmış göz alıcı, yüksek bir at kuyruğu. Robbie makyaj için koyu kırmızı bir dudak tercih etti.

Margot Robbie Tek Başına Öne Çıkan Barbie rolünde

Frazer Harrison

Schiaparelli, Barbie Couture görünümünün sahne arkası videosunu Instagram sayfasında yayınladı ve görünümün eskizden bitmiş ürüne kadar yaratılışını belgeledi.

Instagram içeriği

Bu içerik aynı zamanda kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Leydi Margarita Armstrong-Jones, Tatler'ın Küçük Kara Kitap Partisi'nde büyükannesi Prenses Margaret'in tüküren görüntüsüdür.
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie, Barbiecore'u küçük siyah bir elbise ve tartışmalı bir ayakkabıyla geride bırakıyor

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir