Moda

Monako Prensesi Stéphanie’nin 58. yaş gününde en şık anları

Monako Prensesi Stéphanie'nin 58. yaş gününde en şık anları

Monako Prensesi Stéphanie, annesi Monako Prensesi Grace’in boyalı bir portresinin önünde, 1980 civarında Monako’da

Bernhard CHARLON/Getty Images

O, Hollywood’un altın çağ tanrıçası Grace Kelly’nin kızı olabilir, ancak havai fişekler ve sarışın puflar, Monako Prensesi Stéphanie’nin stil seçimleriyle hiçbir zaman tam olarak eşleşmedi. Ancak, asi olanı tercih edin MaharetPrincess Stéphanie’nin 1980’lerdeki takımları, uzun süredir moda tasarımcılarının kendileri için bir ilham kaynağı olmuştur.

Bir pop yıldızı ve Monte-Carlo Uluslararası Sirk Festivali’nin patronu olan Stéphanie, etkinlikler için giyinirken nasıl gösteri yapacağını biliyor. Mücevherli saç stillerinden çivili deri ceketlere, Stéphanie’nin bukalemun gibi punktan prensese zahmetsizce dönüşme yeteneği, onu hem 20. hem de 21. yüzyıllarda bir stil ikonu olarak sağlamlaştırdı – Dior’dan Marc Bohan’ın arkadaşlığı ve akıl hocalığının yardımıyla.

80’lerde çift cinsiyetli taşkınlığı savunmak onun gücüyken, bugün kızı Pauline Ducruet evin moda ikonu olarak dümene geçiyor. Buna rağmen, yüksek profilli etkinliklerde annesine kendi markası Alter’in şık ve zarif tasarımlarını giydirmek için her zaman zaman ayırır.

Aşağıya bakınız, tatlerMonako’nun En Sevdiği Görünümlerden Prenses Stéphanie:

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Katie Holmes, dünyanın en küçük yavru topuğu Cannes'a getiriyor