Oyun Haberleri

Genshin Impact Fan, Lore’a Dayalı Tüm Teyvat Haritasını Oluşturuyor

Genshin Impact Sumeru trailer

A Genshin Etkisi fan, oyun içi bilgiye dayanarak tüm Teyvat dünyasının bir haritasını oluşturdu. Oyunun ana kıtası, üçü henüz oyuna eklenmemiş yedi ana bölgeden oluşuyor. Şu anda Gezginler dört farklı ülkeyi keşfedebilir: Mondstadt, Liyue, Inazuma ve yakın zamanda tanıtılan Sumeru.


Yeni bir büyük ulusun eklenmesi muhtemelen dünyadaki en önemli olaydır. Genshin Etkisitopluluğu. Sümeru bölgesi gizemli bir yağmur ormanının yanı sıra henüz tamamen çözülememiş muazzam bir çöl getirdi. Bu harita uzantılarının her biri, artık oynanabilir listenin bir parçası olan birkaç ilginç karakter de içeriyordu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact Player Şüpheli Yükleme Ekranı Mesajı Fark Etti

Reddit kullanıcısı Eoliao, oyunun resmi hikayesinden bilgi topladıktan sonra Teyvat’ın etkileyici bir spekülasyon haritasını oluşturdu. Harita büyük ilgi gördü Genshin EtkisiGönderi 2.000’den fazla olumlu oya ulaştığı için ‘in resmi alt dizini. Pek çok hayran, en azından oyunun resmi bilgisine göre, Natlan, Fontaine ve Snezhnaya gibi geleceğin büyük bölgelerinin konumlarının muhtemelen doğru olduğunu iddia ediyor. Haritaya göre, Natlan muhtemelen Sümeru’nun güneydoğusunda yer alacak ve Genshin Etkisi oyuncular Pyro ulusuna götürebilecek gizemli bir tünel buldular.

Genshin_Impact’ten Genshin Impact Spekülatif Haritası (oyun içi Coğrafya ve Lore’a Dayalı)

OKU  Portal RTX Oyuncusu Oyunda RTX 4090 GPU Buluyor

Eleven Fatui Harbingers gibi oyun sonu patronları olduğu söylenen birçok karakter içerdiğinden, Snhezhnaya’nın oyuna gelen yedi ana bölgeden sonuncusu olması bekleniyor. Kötü şöhretli Cryo Archon Tsaritsa tarafından yönetilen Fatui organizasyonu için çalışan son derece güçlü yüksek rütbeli subaylar olarak bilinirler. Harbinger’ların çoğu büyük olasılıkla gelecekte tıpkı Tartaglia ve Wanderer gibi oynanabilir karakterler haline gelecek.

Güvenilir Genshin Impact sızıntıları Fontaine’in varılacak bir sonraki büyük bölge olacağını açıkladığından, hayranlar muhtemelen Natlan ve Snezhnaya’ya girmek için uzun bir süre beklemek zorunda kalacaklar. Genshin Etkisi. Fontaine, Hydro Archon’a ev sahipliği yapıyor ve göller, nehirler ve şelalelerle dolu olması bekleniyor. Son birkaç aydır sızıntılar, yeni Hydro Archon olduğu onaylanan Focalors da dahil olmak üzere kadroya katılacak yaklaşık 10 yeni oynanabilir karakteri ortaya çıkardı.

Bazı güvenilir sızıntılar, HoYoverse’nin büyük ihtimalle Fontaine’in gelişinden önce bir Mondstadt genişlemesini başlatacağını da ortaya çıkardı. Anemo ülkesi şu anda oyundaki açık ara en küçük bölge ve söylentilere göre mevcut versiyonu tüm keşfedilebilir arazinin yalnızca %60’ını temsil ediyor.

Genshin Etkisi şimdi PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlar için kullanılabilir. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Fontaine, Diğer Genshin Etki Bölgelerinden Çok Farklı Olabilir

OKU  Cyberpunk 2077, çıkışından tam üç yıl sonra ilk Oyun Ödülünü alarak geri dönüş sürecini tamamladı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.