Moda

Panço Giyim Tavsiyeleri 2022

panço giyim tavsiyeleri nelerdir

Panço giyim tavsiyeleri, malzemeye bağlı olarak, bir panço, üst kısmı daha dolgun göstermek için bir elbise veya etek üzerine giyilebilir veya katlanıp atkı olarak giyilebilir. Bir panço, diğer katmandaki desenin görünmesine izin vererek, bol dökümlü olarak da açılabilir. Uzun kollu bir panço elbise olarak kullanılabilir ve kısa, şeffaf bir elbise ile kombinlenebilir.

Panço Nasıl Giyilir 2022 Tavsiyeleri

Malzemeye bağlı olarak, bir panço, üst kısmı daha dolgun göstermek için bir elbise veya etek üzerine giyilebilir veya katlanıp atkı olarak giyilebilir. Bir panço, diğer katmandaki desenin görünmesine izin vererek, bol dökümlü olarak da açılabilir. Uzun kollu bir panço elbise olarak kullanılabilir ve kısa, şeffaf bir elbise ile kombinlenebilir.

Panço giyim tavsiyeleri, klasik bir elbise veya desenli bir elbise ile kombinleyerek şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Desenli bir panço, daha rahat ve havalı bir görünüm yaratmak için düz renkli bir kıyafetle kombinlenebilir. Ek olarak, üstüne kuşaklı kapüşonlu bir panço giyebilir ve beli sıkmak için bir kemer ekleyebilirsiniz.

panço giyim tavsiyeleri 2022 modası

Panço giyim tavsiyeleri ile kadınlar günlük giyimde şıklığı yakalıyorlar.

Panço Giyim Tavsiyeleri Nelerdir?

Panço nasıl giyileceğinden emin değilseniz, onu skinny jean pantolonlarla eşleştirmeyi deneyin. Bunlar alttaki şekli vurgulayacak ve cildi sıkı kot pantolonlu bir panço belinizi vurgulamaya yardımcı olacaktır. Şık, yarı rahat bir görünüm yaratmak için sarkık bir erkek arkadaş jean’ini bir tişörtle de kombinleyebilirsiniz. Geniş paça pantolonlar, t-shirt-panço kombininin harika bir tamamlayıcısıdır.

Pançonuzu süslemek için onu bir süveterin veya elbisenin üzerine giymeyi düşünün. En sevdiğiniz tozluk veya tayt ile bir panço da giyebilirsiniz. Soğuk aylarda, kalın bir kaşmir pançoyu atlet veya kısa bir panço ile bir etek veya elbise üzerine katlamayı düşünün. Hatta bir pançoyu skinny jean pantolon ve nervürlü bir kazak ile kombinleyebilirsiniz.

panço kombinleri 2022

Panço giyim tavsiyeleri  ve model önerileri nelerdir?

Panço Giyim Tavsiyeleri 2022 Kombin Önerileri

Bir panço giymek istiyorsanız, bir çift uzun çizme düşünün. Bir panço genellikle çok ağırdır, bu nedenle bir çift uzun çizme, açıkta kalan cilde dikkat çekmeye yardımcı olur. Ek olarak, uyluk yüksekliğindeki bir tayt, bir tişört veya elbiseyi giydirebilir. Tişört pançodan daha uzunsa, taytın üzerine giyin.

OKU  Fergie abartılı moda bayrağını kaldırdığında! York Düşesi Sarah'nın onuruna, lezzetli Camp American Tour drone'u

Bir elbisenin üzerine panço giyiyorsanız, altına bir elbise giymeyi düşünün. Bu, daha soğuk aylarda sizi daha sıcak tutacak ve size farklı ayakkabılar giyme imkanı sunacaktır. Bir elbise en iyi düzlükler veya botlarla görünür. Bununla birlikte, bir panço çok çeşitli ayakkabılarla giyilebilir, bu nedenle mevcut gardırobunuzla iyi çalıştığından emin olun. Bir elbisenin üzerine, bir mini elbisenin üzerine veya bir tişörtün üzerine giyilebilir.

Bir panço elbise veya şapka olarak giyilebilir. Bir etek veya şık bir etek ile kombinlenebilir. Ek olarak, bir panço, bir bluz veya elbise üzerine mükemmel bir katman olabilir. Mini etek veya tayt üzerine katlı bir panço da giyebilirsiniz. Mini etek veya tişört ile de kombin yapılabilir. Panço, kot pantolon veya geniş paça pantolonla kombinlenebilir. Her zaman sıcaktır, bu nedenle desenli veya düz dantel puantiyeli bir pantolon kombininize katkıda bulunacaktır.

Daha fazla Moda yazısı okumak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir