Oyun Haberleri

Old School RuneScape, Bounty Hunter’ın Dönüşünü Duyurdu

old-school-runescape-bounty-hunter

Eski Okul RuneScape popüler Bounty Hunter modunun oyuna geri döneceğini duyurdu. Eski Okul RuneScape devam eden gelişimine rağmen, MMO topluluğu arasında son derece popüler olmaya devam ediyor. Runescape 3.


Sırasında Eski Okul RuneScape İlk olarak 2013 yılında oyuncu nostaljisine hitap etmek için piyasaya sürülen oyun, son on yılda en iyi desteklenen MMO’lardan biri haline geldi. Oyuna yapılan her güncelleme, geliştirilmeden önce topluluk tarafından oylanır, bu da topluluğun çoğunluğunun oyunun gidişatından her zaman memnun olmasını sağlar. Oyun, oyunun 2007 versiyonuna dayansa da, bu bazı oyuncuların geçmişe daha fazla bakmasını engellemedi. Bazı RuneScape topluluk üyeleri, MMO’yu sonsuza dek arşivleyebilme umuduyla oyunun 2005 döneminden kalma yapılarını arıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Old School RuneScape Hayranı, Konsept Kanıtı Videosu İle Yelken Becerisini Artırıyor

Bounty Hunter’ın dönüşü, mini oyun planlarını detaylandıran bir tweet ve blog yazısı ile Jagex tarafından duyuruldu. Bu, tüm güncellemeler gibi Eski Okul RuneScape, Bounty Hunter’ın mümkün olduğu kadar çok hayranın ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için bir oyuncu danışmanlığı dönemini içerecektir. Planlar, orijinal Bounty Hunter’ın her bir unsuru ve bunun yeni bir sürümde nasıl yineleneceği hakkında ayrıntılara giriyor; kuru kafa oluşturma, çöpçatanlık, amblemler, Bounty Hunter Puanları ve tabii ki parasal ödül. 2023’te oyuncuların heyecan duyacağı başka bir büyük güncelleme. Eski Okul RuneScape oyuncular oyunun ilk yeni becerisini eklemek için oy kullandı, Jagex’in geliştirme kaynaklarının çoğunun buna odaklanacağı varsayıldı. Diğer büyük güncellemelerin başlığa doğru ilerlediğini görmek güzel.

OKU  Call of Duty: Warzone 2 Maçları Lagswitch Hack Tarafından Mahvoldu

Bounty Hunter’ın dönüşü hayranları için harika bir haber olacak. Eski Okul RuneScape. Güncelleme ilk olarak Aralık 2007’de orijinal oyuna eklendi ve Wilderness’ın yerini aldı. İlk başta tartışmalı olsa da, mini oyuna yapılan bir dizi güncelleme, onu PvP savaşında yer almanın nihai yolu haline getirdi. Başlangıçta geri döndü Eski Okul RuneScape 2014’te, ancak altın çiftçiliğindeki rolüyle ilgili endişeler nedeniyle 2020’de kaldırıldı. Güncelleme, eski hayranları tekrar gruba dahil etmeye yönelik başka bir girişimdir. Popüler MMO, özellikle bu amaçla birkaç güncelleme aldı. Eski Okul RuneScapeOyuna önemli bir zorluk seviyesi ekleyen Group Ironman modu.

Oyun bu yıl on yaşına girmesine rağmen, gelecek için parlak görünüyor. Eski Okul RuneScape. Önce topluluk yaklaşımı, oyunun sağlığını önemseyen ilgili bir hayran kitlesiyle sonuçlandı. Şu anda, Eski Okul RuneScape hayranlar, yeni beceriyi, oyunun bugüne kadarki en büyük güncellemesi olabilecek söylentilere göre 2023 sürümünden önce tahmin ediyorlar. Jagex, oyun için RuneLite gibi hayran istemcilerine karşı daha hoşgörülü hale geldi ve bu, çok sayıda ekstra özellik ekleyen eklentilere izin veriyor. Fanları Eski Okul RuneScape oyunun popülaritesinde bozulma belirtisi olmadan bir süre daha ortalıkta dolaşmasını bekleyebiliriz.

Eski Okul RuneScape şu anda Mobil ve PC’de kullanılabilir.

OKU  Dying Light 2 Yaması DRM'yi Kaldırır, Nvidia DLSS 3'ü Uygular

DAHA: En İyi 10 Mobil MMORPG

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.