Oyun Haberleri

Yeni ortak hayatta kalma-korku takıntınız, az maaş alan ve aşırı çalışan uzay çöpçüleri olmakla ilgili

Yeni ortak hayatta kalma-korku takıntınız, az maaş alan ve aşırı çalışan uzay çöpçüleri olmakla ilgili

Yeni çıkan ortak korku bağımsız oyunu Lethal Company, ilk oyunculardan büyük ilgi görüyor. Basit bir kurulum: Siz ve diğer üç çöpçüden oluşan mürettebatınız, terk edilmiş bir ay istasyonuna gidiyorsunuz, alabildiğiniz kadar değerli eşyayı alıyorsunuz ve dışarı çıkıyorsunuz. Bu basit görünüyorsa, yanlış gitmenin pek çok yolu var ve birçoğunun, benim küçük resimden daha büyük bir şeyin sahip olmasını tercih ettiğimden çok daha fazla bacağı var.

Grubunuz giderek artan gelir kotasını karşılamak için giderek daha da ileriye gitmeye zorlandığından, bu, sıradanlıktan dehşet verici bir hızla giden bir düzendir. Kotayı dolduramazsanız veya kotayı geri getiremezseniz, bu mürettebat üyeniz ve onun kariyeri için oyun biter. Yeni bir tane başlatın.

Oyunun tamamı, en azından benim için, maden arayıcılarınızın kullanmak zorunda olduğu ucuz kamera ekipmanı kokan derin yağda kızartılmış bir görsel estetik ile gerçekten geliştirildi. Bu, potansiyel oyuncuları kapatmıyor; Lethal Company’nin 23 Ekim’de piyasaya sürülmesinden bu yana yapılan 819 Steam incelemesinin %98’i olumlu.

Para kazandıkça bunu geminizi geliştirmek ve yeni, şık uzay kıyafetleri satın almak için kullanabileceğiniz gibi, yeni ışıklar, kürekler, telsizler ve caydırıcı sersemletici el bombaları gibi ekipmanlara da harcayabilirsiniz. Bunu ayrıca yeni aylara seyahat etmek için de kullanabilirsiniz, böylece daha yüksek riskli, daha yüksek ödüllü kurtarma seferlerine çıkabilirsiniz.

En güzel şeylerden biri, takımınızın sayıca güvenlik sağlamak için bir arada kalmak istemesi, ancak oyun sistemlerinin sizi ayrılmaya teşvik etmesidir. “Bu tehlikeler savunmasız ve yalnız olanları avlıyor ve mürettebatınızın korunması tek umudunuz olabilir. Tuzakları çağırmak için radarı kullanarak ve uzaktan kilitlenmiş kapılara erişmek için gemi terminalini kullanarak mürettebat arkadaşlarınızı geminizden uzaklaştırabilirsiniz. ya da hep birlikte içeri girebilirsiniz” diyor açıklamada.

Lethal Company’yi Steam’de 10 ABD Doları karşılığında bulabilirsiniz.

OKU  Spider-Man 2'nin açık dünyası ilk oyunlara göre iki kat daha büyük olacak

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.