Moda

Lindsay Lohan, ‘felaket’ 2009 koleksiyonuna yönelik tepkileri göğüs ucu pastileriyle yansıtıyor

Lindsay Lohan, 'felaket' 2009 koleksiyonuna yönelik tepkileri göğüs ucu pastileriyle yansıtıyor

Lindsay Lohan’ın oyunculuğa dönüşüyle ​​ilgili en güzel şey, onu kırmızı halıya da geri getirmesi.

yepyeni bir profilde İngiltere’de kim ne giyiyor?the Noel’e aşık star, moda sevgisinden ve günümüzün en popüler trendleri üzerindeki etkisinden samimi bir şekilde bahsetti. “Uzun zamandır Paris’e gitmedim. Moda haftasında değildim. Bunu özlüyorum,” dedi Lohan kim ne giyiyor. “Moda sahnesine dahil olmayı özlüyorum. Komik. Ungaro’nun kreatif direktörüyken podyumda kızlara göğüs ucu püskülleri taktığım için çok tepki aldığımı hatırlıyorum ve şimdi herkes bunu yapıyor ya da hiçbir şey giymiyor ve bence [laughs] ‘Adil değil!'”

2009’da Parisli moda evi, baş tasarımcı Estrella Archs ile çalışması için Emanuel Ungaro Lohan’ı “sanat danışmanı” olarak getirdi. Lohan’ın dediği gibi, 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda kalp şeklinde turtalar, bandaj elbiseler ve bolca pembe vardı. WWD gösteriyi “utanç verici” olarak nitelendirdi. kesim incelemeleri “felaket” olarak nitelendirdi. Yeni profilde yazar Evan Ross, Katz Lohan’ı “zamanının ilerisinde” olarak tanımladı.

Emanuel Ungaro ilkbahar-yaz 2010

Karl Prouse/pist/Getty Images

Emanuel Ungaro ilkbahar-yaz 2010

Antonio de Moraes Barros Filho

Emanuel Ungaro ilkbahar-yaz 2010

Dominik Charriau

2009’da Estrella Archs ve Lindsay Lohan

Pascal Le Segretain/Getty Images

Koleksiyon hakkında ne düşünürseniz hissedin, Lohan’ın ünlü stilist Law Roach ile yaptığı iş birliğinde rahatlatıcı bir şeyler var. Noel’e aşık Çıplak bir elbiseyle basın turu ve prömiyer kırmızı halısında. New York’ta giydiği şeffaf Valentino elbisesiyle fotoğraflarına “#FallingForChristmas böyle görünüyor ” notunu düştü. Gerçekten onun parlama zamanı!

Lindsay Lohan, 9 Kasım 2022’de New York’ta

Patricia Schlein/Yıldız Max

Lindsay Lohan dergiye “Aşırı poz vermek istemiyorum, ne de ortaya koyacağım işten dikkatimi dağıtmak istemiyorum” dedi. Bunu getirmek demek.


OKU  Emily Ratajkowski, olası bir suşi randevusu için yan göğüslü bir hırkayla ahlaksız çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir