Moda

Resmi portreler, Kate Middleton’ın Taç Giyme Günü’nde merhum Kraliçe’ye gizli haraçını ortaya koyuyor

Resmi portreler, Kate Middleton'ın Taç Giyme Günü'nde merhum Kraliçe'ye gizli haraçını ortaya koyuyor

Uzun bir hafta sonu taç giyme töreni kutlamalarının sonunda Buckingham Sarayı, Kral III. Charles, Kraliçe Camilla ve Kate Middleton da dahil olmak üzere kraliyet ailesinin çalışan üyelerinin üç resmi portresini sergiledi. Kral Charles, Westminster Abbey töreninin tüm kıyafetlerini giyiyor, ancak portre halka, Galler Prensesi’nin resmi cübbesinin altına giydiği fildişi Alexander McQueen elbisesini ve seçtiği mücevherleri ilk kez görme fırsatı verdi.

Galler Prensesi, merhum Kraliçe II. Elizabeth’e ait olan fisto kolyeyi takıyor.

Hugo Burnand/Kraliyet Ailesi 2023

Soldan sağa: Kent Dükü, Gloucester Düşesi, Gloucester Dükü, Koramiral Sir Tim Laurence, Kraliyet Prensesi, Kral Charles III, Kraliçe Camilla, Galler Prensi, Galler Prensesi, Edinburgh Düşesi, Prenses Alexandra, Sayın Leydi Ogilvy ve Edinburgh Dükü.

Hugo Burnand/Kraliyet Ailesi 2023

Kate’in elbisesi, Birleşik Krallık’ın dört ulusunu temsil etmesi amaçlanan gül, devedikeni, nergis ve yonca motifleriyle işlenmiştir (aynı çiçekler 2011’de gelinliğinde de görülmüştür). Resim ayrıca prensesin 1950’de Kral VI. George tarafından bağışlanan George VI kolyesini takarak o gün merhum Kraliçe II. Elizabeth’i nasıl onurlandırdığını gösteriyor. o zamanki Prenses Elizabeth için görevlendirildi. Kral, kraliyet kuyumcusu Garrard’ı, kraliyet koleksiyonundaki 105 gevşek elması, kızı için farklı boyutlarda üç katmanlı elmas dizisinden oluşan özel bir kolyeye dönüştürmesi için görevlendirdi. Henüz 25 yaşındayken ölen babasının hediyesi, Kraliçe’nin en sevdiği mücevherlerden biri.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor
İlgili yazılar
Moda

Kate Middleton rahat bir kırmızı hırkayla başka bir uyumu tercih ediyor

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir