Moda

Emily Ratajkowski, Carrie Bradshaw’ın gazete elbisesinin 2023 muadilini buldu

Emily Ratajkowski, Carrie Bradshaw'ın gazete elbisesinin 2023 muadilini buldu

Jaywalking New York’ta yasa dışı olabilir, ancak Emily Ratajkowski’nin trafiği durdurmak için kendine özgü bir tarzı var gibi görünüyor. Dur işareti kadar etkili kıyafeti? Miaou’nun sokak tabelaları, boyundan bağlı yaka, sırtı açık ve “Signal Ahead” baskılı Karina elbisesi.

Model ve İngilizlerle iş birliği yapan EmRata, vücudu saran Fransız etiketini ilk kez giymiyor. Moda Kapalı yıldız Paloma Elsesser geçen baharda renkli bir kapsül koleksiyonuyla karşımıza çıkmıştı. Geçen Ağustos ayında, Big Apple’ı da gezerken Ratajkowski, bir TikTok videosu için şeffaf bir Miaou mini elbisesiyle bir arkadaşıyla dans etti.

NEW YORK, NEW YORK – 13 NİSAN: Emily Ratajkowski, 13 Nisan 2023’te New York’ta Aşağı Doğu Yakası’nda görülüyor. (Photo by Gotham/GC Images)Gotham

Ratajkowski’nin dikkat çekmenin en iyi yolu çıplak elbisedir – kırmızı halıda sayısız kez giydiği transparan bir stildir (Feben’in kısa süre önce Oscar 2023 parti sonrasında giydiği zincir zırhına dikkat edin). Ama aynı zamanda tam anlamıyla siyah, beyaz ve her yerde okunabilen farklı bir tipografik yaklaşımla sütun inçlerini de çaldı. John Galliano’nun Eylül 2022’de bir New York Moda Haftası etkinliğinde giydiği, bir Fendi baget ve Proenza Schouler imzalı zebra desenli çizmelerle birlikte giydiği gazete baskılı vintage elbiseyi düşünün.

EmRata, 2022’de New York Moda Haftası etkinliğinde John Galliano imzalı eski bir gazete baskılı elbise giyiyor.

Getty

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  'Santacore'un şifresini çözmek: bayram modasının beş kabilesi
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir