Moda

Sonsuza kadar taze moda: Kent Düşesi’nden 90 yıllık zarif tarz

Sonsuza kadar taze moda: Kent Düşesi'nden 90 yıllık zarif tarz

Kent Dükü Prens Edward’ın 273 yarda trenle John Cavanagh imzalı uzun kollu, yüksek boyunlu, işlemeli dantel elbisesiyle evlenmesi, Kent Düşesi Katharine’in fevkalade kadınsı gardırobunun buzdağının sadece görünen kısmıydı. 1961’de merhum Kraliçe’nin kuzeniyle evlenmek, Katharine’i kraliyet ailesine getirdi ve onunla birlikte pastel ikizlere, çiçekli elbiselere ve büyüleyici pelerinlere olan kesinlikle sevimli düşkünlüğü geldi.

Hava dalgalarının etrafında dolaşan mevcut moda kelime “dopamin sargısı” ile, Katharine’in trendin asıl öncüsü olup olmadığı merak ediliyor. Sarı, pembe ve mavi şerbet tonları, Düşes’in açık sarı saçlarıyla mükemmel uyum sağlayan gardırobunu her zaman doldurmuştur. İlkokul çocuklarına müzik öğretmek için kraliyet görevlerinden emekli olduğu için son yıllarda halkın önüne nadiren çıksa da, moda sevgisinin çiçek gösterisi sayesinde etkinliklere katılımı her zaman bir gülümsemeyle karşılanıyor.

Baharın favorilerinin şampiyonu olan Katharine’in zarif ve eğlenceli gardırobu, diğer kraliyet mensuplarına da aynısını yapma konusunda ilham vermiştir. Galler Prensesi (o zamanki Cambridge Düşesi), Katharine’in 2019’daki Chelsea Flower Show’dan sadece aylar önce Sussex Dükü ve Düşesi’nin düğününde giydiği mavi Erdem çiçek tasarımının aynısını giydi ve bu, harika zevkin gerçekten zamansız olduğunu kanıtladı.

Kral 90 yaşına girerken, Kent Düşesi Katharine’den en sevdiğimiz topluluklara bir göz atalım.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kelly Clarkson, stil ekibinin kilo verdikten sonra ona "dar" kıyafetler giydirdiğini söyledi
İlgili yazılar
Moda

Belçika Prensesi Astrid'in doğum günü şerefine giydiği en moda görünümüne bir bakış

Moda

Düğün Çanları: Westminster Dükü'nün sosyete dolu düğünlerindeki en iyi giyimli konuklar

Moda

Ünlüler, aristokratlar ve mirasçılar Dior'un Drummond Kalesi'ndeki Cruise '25 şovu için İskoçya'ya gidiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir